Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet a gond? Egy ideje...

Mi lehet a gond? Egy ideje teljesen furcsán érzem magam. Depressziós lennék?

Figyelt kérdés

Egy ideje eléggé furcsán érzem magam. Annyi minden megváltozott körülöttem, és nem egészen normálisan.

Először úgy kezdődött, hogy rengeteget sírtam, ami rám nem vall alapvetően. Kb másfél hete kezdődött. Mára már minden nap sírok, vagy kiborulok. Ha kimegyek az utcára, furcsán érzem magam, legszívesebben ott helyben hazamennék, és bezárkóznék a szobába egyedül. Nagyon nehezemre esik koncentrálni, mondjuk ha idegenekkel beszélek ( de nem csak ebben sok minden másban is). Nagyon nehezemre esik egyáltalán hozzájuk szólni is egy szót. Meg kell erőltetnem magam. De egyáltalán arra nehéz koncentrálni, ahol vagyok helyileg. Aztán meg mostanában rengeteg pesszimista gondolat jár a fejemben, hogy tök fölösleges élni, mert minden jónak vége van, stb.És rettentő nagy ürességet érzek, ami mégjobban kiborít( régen annyi mindenen gondolkodtam.). És hobbim a zenélés, a zenehallgatás ( jó magam is zenélek már 8 éve), és mindig alkalmas voltam zenére,zenehallgatásra,zenélésre, mindig mélyen megérintett,az életem egyik értelme volt, most nem tud érdekelni, és egyáltalán nem érint meg, és nem tudom mi van velem,és borzasztóan hiányzik maga az élménye.. A szex iránt is elvesztettem az érdeklődésemet, ami rám egyáltalán nem jellemző (sőt mindig is túlfűtött voltam egy kicsit). Néha néha vannak normálisabb pillanataim, de akkor meg mindenen pánikolok, meg minden hülyeségbe belekötök, de ezek már egyre ritkábbak. És állandóan hiányolom a régi énem, és annyira rossz ez az üresség. Valakinek van valami ötlete?


2009. aug. 7. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyél többet a barátaiddal, majd ők visszarángatnak az életbe, én is kb. ilyen voltam 1,5 éve, és rajtam ez segített, a pszichológus sem ért semmit.
2009. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! És te mennyi idő alatt gyógyultál ki belőle? és ez depresszió?
2009. aug. 7. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem depresszió. A barátokra szavazok én is.:)
2009. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem depresszió, de könnyen azzá válhat, az a lényeg, h. minél kevesebbet legyél egyedül, és ne legyen időd azon gondolkodni h. milyen rossz az élet, nekem ez segített. Teljesen még mindíg nem sikerült kigyógyulni, néha még rámjön a dolog, de már könnyen másra tudom terelni a gondolataimat.
2009. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem.. nagyon köszönöm a válaszokat. és lwhet egy hülye kérdésem? szóval "visszajöhet" a régi énem?
2009. aug. 7. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Én voltam depressziós, és nekem is így kezdődött úgyhogy azt javaslom vigyázz.
2009. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A régi éned? Most is az vagy, ezt tekintsd csak átmeneti állapotnak :)
2009. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!