Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék? Fordulhatok...

Mit tehetnék? Fordulhatok egyáltalán valakihez?

Figyelt kérdés

úgy érzem mindennap ,mikor felkelek egészen addig amíg le nem fekszem,hogy nem vagyok más csak egy darab sz@r ,hogy céltalanul tengetem a mindennapjaim,hogy nem látom értelmét a létezésemnek,céltalannak érzem az egész életemet.

néha próbálok minden apróságba belekapaszkodni,még ha az ilyen apró dolog is,mint hogy : ha kitakarítok szép tisztaság lesz,ha melózom pénzem lesz,ha elolvasok egy jó könyvet,attól több leszek,ha találkozom a barátaimmal,akkor kellemes délutánt töltök el velük.

mindezek azonban olyan rövid ideig tartó örömöt okoznak,

és olyan pitinek érzem...olyan üresnek érzem az egész életemet,elveszek a mindennapokban,monoton teszem a feladataim.semmi és senki nem érdekel úgy igazán,

nem mondanám hogy rosszkedvű vagyok állandóan,inkább jellemző rám az egykedvűség, a közöny minden és mindneki felé.sokakat eltaszítottam már magamtól emiatt.

mintha a lelkem teljesen el lenne torzulva. elvonatkoztatok most mindentől:családi háttér,barátok,ilyesmik,mert mind rendben vannak.itt a probléma egyedül velem van,mégis képtelen vagyok szemléletet váltani,átértékelni az egész életemet,a helyzet az hogy ugyanakkor senkivel sem tudom megbeszélni azt a sok gondolatot,ami bennem van,ami úgy kikívánkozna belőlem,mert úgy érzem mindenkiben hogy csak süket fülekre találnék,senki nem értene meg igazán.bár volt rá precedens hogy megpróbáltam,,és amit gondoltam,beigazolódott: nem értették...

már nem tudom,kihez fordulhatnék,mit tehetnék,mert kezdek beleőrülni abba hogy egy olyan ember vagyok aki senkitől sem érdemel szeretetet,törődést,érzem,hogy mindezt senkitől nem várhatom el,mert egy betegesen szar alak vagyok. kezd betelni a pohár ,mert egy élőhalott roncs személyisége szívderítőbb az enyémnél.

úgyhogy próbálnék változni,csak azt nem tudom hogy hogy sikerülhetne?


2011. aug. 31. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
járj templomba,segíteni fog.
2011. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Önismereti, motivációs, pozitív gondolkodást tanító könyveket kellene olvasnod és hanganyagokat hallgatnod. Írj privit, küldök ami kell.
2011. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
küldtem!
2011. aug. 31. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj. Szerintem egyszerűen csak nem a megfelelő emberek vesznek körül. Van ez így, hogy hiába a barátaid, mégsem vagytok igazán egy hullámhosszon.

Mielőtt megtérnél valami gyülekezetbe, vagy elköltenél egy rakás pénzt önismereti tanfolyamokra meg könyvekre, próbálj meg valami új hobbit találni, ami érdekes, mindig is szeretted volna kipróbálni, és új embereket is ismerhetsz meg általa!

2011. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is ilyen voltam régen, nem tudtam igazán örülni semminek, jól kerestem de annak sem örültem így eljöttem külföldre dolgozni.. itt már nagyon jó a pénzem de mit nem adnék azért hogy hazamehessek..

Elmennék horgászni, vagy csak otthon nézni a tévét..

Motoroznék a párommal, kirándulnék, nyaralás is beleférne..

Haverokkal sörözni egyet..

Aztán jöhetne egy bébi is, ő meg beosztaná az időmet :)


De lehet hogy sikerélményre van csak szükséged ami majd motiválna tovább..

Próbálj ki új dolgokat! És olyan emberekkel vedd körbe magad akik sikeresek, pozitívan gondolkodnak :))

2011. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!