Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csinos, szép lányok! Ti nem...

Csinos, szép lányok! Ti nem szoktatok félni, hogy valami baj történik veletek ha elutaztok valakihez (többi km-t) egyedül?

Figyelt kérdés
Pl? belétek kötnek,kirabolnak,megerőszakolnak :S ?
2011. márc. 10. 20:49
 1/8 böiler ***** válasza:
100%

Szóval csak a szép lányoknak kell félniük?


17/F

2011. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy írom ezt mint egy "csinos, szép lány" de lány vagyok így válaszolok:

Nem. Nem tudom miért de valahogy nincs bennem félelem, pedig volt rá példa hogy valaki telefonált nekem kérdezte hol vagyok és mondtam hogy egy erdő mellett sétálok kb a semmi közepén csak egy út van, vagy már nem tudom hogy volt, és ijedten kérdezte hogy mit keresek ott jól vagyok-e...meg mikor hülyeségből "kedvem" támadt erdőben sétálni, Őrbottyánból jöttem haza de elment a buszom és volt vagy 1 órám a következőig, és mikor először jártam arra egy erdő-féleségen mentem keresztül aminek a végén volt egy ház, ez eszembejutott és este 10 körül odasétáltam aztán vissza. Kb 15-16 voltam, apámék meg kerestek hogy hogy vagyok...és hát véletlen mondtam hogy egy erdőben sétálok mert elütöm az időt. Totál beparáztak és nagyon féltek.

Szóval nagyjából amitől mások talán félnének én nem. Nem tudom hogy sikeredik ez, de hamar ki is tud hozni a sodromból egy olyan aki jön kunyerálni mondjuk pénzt és nem adok neki de nem szál le rólam, vagy elkezd makogni nekem valamiről és még neki áll feljebb ha el akarom küldeni.

Lány létemre nem igen félek ezektől...pedig kötöttek már belém jó sokszor de ilyenkor felidegesítem magam és úgy beszélek hogy észre se veszem magam és már megyek is az utamra. Azért mert lány vagyok, és nincs mellettem senki aki "megvédene", pofátlannak tartom ha közbe ezért betámadnak mert azt hiszik gyenge kis p*csa vagyok. Pedig rúgok-csípek-harapok...de nagyon. Régen is elviselhetetlenül balhés voltam, szerencsére ha kell akkor vissza tudom ezt az "énem" hozni.

Nah bocsi ez hosszú lett.

18/L

2011. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Bárkinek lehet sajnos félnivalója manapság.

Sokan (túl) naivak és magabiztosak, mint Rozi is itt fentebb. Kívánom hogy sose legyen semmi bajuk, de nem árt kicsit gyanakvónak lenni az idegenekkel szemben.

Pl van egy ismerős lány, együtt dolgoztunk pár hónapig és ősszel beültünk egy pubba még 2 másik csajjal. Ő elég vagánynak tartja magát, nagyszájú, nem ijed meg az árnyékától. Viszont mikor a szomszéd asztalnál ülő pasik átszólogattak meg ilyenek, meg se mert szólalni, azok meg egyre jobban felbátorodtak. Végül elég határozottan kellett elküldeni őket. Szóval nem lehet tudni ki mikor mit akar és meddig hajlandó elmenni.

2011. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Jelenleg a lakaskulcsommal meg tudnek olni egy embert - elmeletileg.


Amugy meg anno deospray ongyujto volt az onvedelmi fegyver.


Volt higy vinaton 2 cigyany srac szabadititt meg az osszehugyozott csovitol konkretan lepateroltak hogy takarodjon a picsbe innen.

Es en meg eleinte toluk feltem :)


Akk egyszer orakra egy buszvaroban ragadtam tinikent este, mert dugo volt a 4-esen es anyumek nem tudtak ertem jonni. Akkor egy reszeg csavo akart elhivni tancol i vmi kocsmaba de a haveja leallitotta.


Meg megegyzse hajnali vonaton egy gypsy ot is leallitotta a haverja hogy hagyjad mar!


Am meg mar nem nagyon kozlekedek este egyedul, mindig bnomeknel alszom este party utan. Meg utazni se utazom mar annyit mint tinikent.


Ugh egyszr meg egy cipofetisiszta szallt ram meg egyben pedofil is volt mert en voltam 16 o meg 30 es el akart hivni randizni... Hazaig kisert mert amikor leszalltam a villamosrol nem mertem neki a sotetben azt mondani hogy nem nem kiserhetsz haza mert meg begurul szal vegig kedves voltam aztan az utcasarkon elkoszontem hogy sajnos tul idosnek talalom meg blabla... Nah az cinkes volt am...

2011. márc. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a csinos lányoknak van félnivalójuk, egy elmebeteg állat bárkit megerőszakol, kirabolni meg pláne akárkit ki lehet, főleg ha többen vannak egy ellen...


Amúgy én csak simán utazás közben nem szoktam félni, az utcán sem, alapvetően ahol sokan vannak a közelemben ott nem. (Esetleg talán aluljárókban.) Éjszaka szoktam max, vagy mikor hajnalban jövök haza egyedül egy buliból...

2011. márc. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Én csinos vagyok bár kevésbé szép :D Azért írok;).

Utazni általában nem szoktam egyedül, de ha rákényszerülnék akkor nem hiszem, hogy félnék. Az egyik válaszoló nagyon bátor, de azért nem árt óvatosnak lenni néha. Viszont őszintén bennem ennyi bátorság nincsen. Értek kisebb atrocitások, de még sosem volt olyan, hogy közvetlenül belém kötöttek volna, vagy odajöttek volna hozzám és stb... Tehát nem tudom mit csinálnék ilyen helyzetben. Addig szerzek egy kis bátorságot:D.

L19

2011. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

21:16

Gyanakvó szoktam lenni ha valaki nagyon unszimpi vagy csak úgy ránézésre nemtetsző..de ettől még nem kezd kiverni a víz és kezdek ideges lenni meg besz*rni. Múlthéten voltam buliban és mivel nem éreztem túl jól magam így fél 3 fele eljöttem, nagyban sétálok sétálok és észrevettem vkit aki mellett elmentem (de ő volt vagy 10 méterre tőlem) aztán hallottam mögöttem a lépteket amik nyilván nem az enyéim voltak. De így se kezdtem félni csak ideges lettem és kb mondogattam magamban hogy "takarodj már...". Néztem az árnyékomat is folyton, ha látom hogy közeledik azt az árnyék mutatja. De gyorsabban is sétáltam, mondjuk volt egy üveg nálam amit rosszabb esetben felhasználtam volna.

Nem vagyok se naív se magabiztos, egyszerűen nincs félelemérzetem..de viszont gyanakvóbb vagyok és bárkire képes vagyok azt hinni hogy épp ki akar rabolni vagy akármi, s sokszor bennem van ha olyan a helyzet, mégse félek.

"Rozi" voltam..

2011. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kicsinyuszi hopp :D válasza:
12%

Én már nem félek. Eljutottam arra a szintre - sajnos - hogy nem érdekel, hogy miből lehet bajom és miből nem. És nem, nem azért mert naiv vagy magabiztos lennék.

12 éves koromban majdnem megerőszakoltak... Hónapok óta nincs olyan órák közti szünet, hogy pár nyomorék el ne kezdene fogdosni... És nem lehet csinálni semmit, nem érek semmit... Szóval hülyeség ezen parázni. Idén úgyis elballagok, hátha jobb hely lesz majd ennél ahova megyek, és nem kell ilyen parasztokkal foglalkozom. :)

14/L

2011. márc. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!