Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beilleszkedés gimibe? (többi...

Beilleszkedés gimibe? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma volt az első napom a gimibe, és nem vagyok az a nagyszájú.

Egy pár lány suli előtt is ismerte egymást, és együtt ülnek, meg minden. Hogyan tudnék jobban megismerkedni velük? Hogy menjek oda hozzájuk.


2011. szept. 1. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

hogy kérdezel, vagy kérsz tőlük valamit. hogy kérsz tőle egy zsebkendőt, mert otthon hagytad, és elkezded a történetet. hogy a kistestvérem... vagy kérsz kölcsön pénzt, pl egy csokira, majd visszaadod, és meghívod pl egy teára. ne légy önbizalmatlan!


remélem segítettem,

dr. Pataky Csaba

2011. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Találsz közös témát és nyomod a dumát :D:D nincs jobb ötletem gondolom lány vagy, én meg fiú és 3.-os,de én leginkább úgy ismerkedtem 1. nap, hogy beszélgettem a padtársammal, összehaverkodtunk, és így ketten másokkal szintén és már azóta 1 baráti társaság vagyunk.
2011. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A padtársammal ma én is összehaverkodtam.

De én nem tudom nyomni a dumát sok ismeretlen ember előtt. Max 1-2 előtt. :)


És igen, lány vagyok.

2011. szept. 1. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Ctrl+v ;)
2011. szept. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
a doktor Úr elég rossz tanácsot adott, nehogy már úgy kezdd el az új iskolát, hogy máris kölcsönkérsz egy ismeretlentől, ez tiszta ciki lenne. Bármi mást csak ezt ne..
2011. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne akarj megfelelni senkinek ne akarj beilleszkedni légy egyedi igaz már régi a kérdés de én azt mondom hogy állj ki magadért mert ha beilleszkedsz eldobod az egyéniséget na azt ne hagyd.
2017. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!