Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kivancsi vagyok a velemenyekre...

Kivancsi vagyok a velemenyekre. Kinek van, igaza,?

Figyelt kérdés
Baratnom a ferjemnel kezdett el dolgozni. -15eve baratno-Mar az elejen voltak problemak, baratnom szerint ferjem tobb dologra nem emlekszik jol a megallapodasukkal kapcsolatban. -Ferjem a 2hetes tanfolyam alatt is fizette mintha dolgozna-A vizsgat egy masik lannyal sikeresen elvegeztek, majd nem hoztak azt a teljesitmenyt amit elvart a parom, igy szolt nekik. Ez volt a csepp a poharba a baratnomnek. Osszevesztek a ferjemmel. Nekem nem vette fel a telefont tobbszor probaltam hivni. Nehezen emesztem a dolgot. Nem azert vagyok a ferjem mellett mert a ferjem, hanem azert mert neki adok igazat. Bar ez a kettojuk ugye volt, megis elveszitettem egy baratnot. Vagy nem is volt az? Ez kb.1honapja tortent. Azota sem keres.
2011. szept. 6. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Te szemszögödböl látjuk persze hogy neked van igazad.

Ha a barátnöd írná ugyan ezt és még valamit akkor persze neki lenne igaza.


Nekem volt egy hasonló szitum. Megrendeltem egy konyhát a barátnöm férjétöl. Megbeszéltük, hogy nem kell sietnie, mert csak 3 hónap múlva kölzötünk. Ö anyagárban csinálta nekünk, én mondtam hogy fizetjük a munkadíjat is de ö ragaszkodott hogy csak anyagárban. Miután fél év után sokszor kérleltem hogy végre hozza a konyhát mert még mosogatni sem tudok, akkor egszer elfogyott a türelmem és kioszottam igazán csúnyán. Az anyagár is többszaz ezer forint volt. A barátnömmel kicsit megszakadt a kapcsolat, de aztán rendezödött szép lassan. Megbeszéltük hogy azt amit a párja csinált nem nézzük, az a mi problémánk.

2011. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy senki nem vert meg senkit, és senki nem rabolt ki senkit vagy bármi más bűnt se követett el. De neked mégis fáj valamid...


Tehát egy barátnőt vesztettél mert az "igaz" fontosabb volt számodra mint hogy megpróbáld őt megérteni.... Az ő helyében ugyanis te is lehet ezt tetted volna. Ő nem tudta azt amit te és te nem tudod azt amit ő. Csak azt hiszed.... És valószínűleg ő is azt hiszi hogy jobban tudja mint te...


Nemtom az eddigi 15 évben hogy lehettetek barátnők ha nem tanusítottakok empátiát a másik felé?

2011. szept. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazabol telefonon beszeltunk minden nap.En bementem a munkahelyere tobbszor beszelgetni.Regebben sokat jartunk szorakozni.De lehet hogy en latom rosszul a dolgot.Szerintem egy 15eves baratsagot-ha az volt-nem tehetne ez a dolog tonkre.Nekunk nem volt vitank,a ferjemmel volt,ram nem kene haragudnia!
2011. szept. 6. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!