Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetek ebben a helyzetben...

Mit tehetek ebben a helyzetben? Borzalmas a magány

Figyelt kérdés
Nos.én egy 16 éves lány vagyok.Általános iskolában megvolt a baráti köröm.3 legjobb barátom volt.egy fiú és 2 lány...velük elvoltam mindent megoszthattam nekik,imádtam őket...suliból hazamentünk beültünk ide-oda...bekerültem agimibe mind s ebbe az osztályba nem tudok beilleszkedni.egy olyan embert sem találtam akivel jóban tudnék lenni magammal maradtam.pedig próbálkoztam de semmi nem sűlt el jól,elutasítottak mindenhonnan,mindenkinek púp lettem a hátán.a fiú egyébként elutazott,de tartjuk a kapcsolatot mert szokott haza jönni,de csak 2-3x találkozunk a nyáron.így ez nem az igazi...a csajokkal is alig,de velük találkoztam persze :) mentem koncertre....de most is egyedül ülök senki nem ér rá semmire amit szervezek teljesen magamba zuhantam.igazán nincsenek barátaim akikkel mindig összejárhatnék,és az a legnyomasztóbb h az osztályba meg nem tudok beilleszkedni.teljesen kihültek a kapcsolataim teljesen egyedül maradtam...tippek?
2011. aug. 5. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nézz magadba hogy nem e veled van a hiba gondolkozz el rajta hogy mire hogy reagáltál 3 éve és most hogy reagálsz elsőre TUTI!! hogy az lesz hogy nincs velem semmi és nagyon nehéz lesz megtalálni hogy mi a gond vagy esetleg kamaszkori "depi" és észrevétlenül magadba zuhansz
2011. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne rohangálj senki után hogy legyen a barátod.Mert te annál több vagy.Majd biztosan lesznek barátaid,ne aggódj.Sok sikert.

17/F

2011. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ne figyelni rájuk ! ha igazán szeretnek úgyis felkeresnek minné hamarabb 17/F
2011. aug. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz? Mert ha pl nagyvárosban akkor semmi sincsen veszve :) előtted az éjszaka
2011. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is jártam hasonló cipőben sajnos :S
2011. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!