Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzhetném le a gátlása...

Hogyan győzhetném le a gátlásaimat?

Figyelt kérdés
Új suli,új barátok. Néhányat már előtte is ismertem de nem voltam jóban velük. Úgy érzem,hogy nem tudok beilleszkedni közéjük,mert nem vagyok velük egy hullámhosszon. Például amit ők kimondanak,azt én is úgy gondolom,de szeritem nincs értelme h kimondjam. Szóval legbelül szerintem én is olyan vagyok mint ők,csak ez nem tud kijönni belőlem,mert mintha egy falat építettem volna magam köré. És minden erőmmel próbálom ezt a bizonyos falat ledönteni,mégsem sikerül,sokszor orra is esek. Például ha én is mondok valamit,úgy veszem észre,hogy senki se figyel rám,mert már úgy vagyok elkönyvelve hogy csak hallgatok,mintha ott se lennék,és így nem is figyelnek rám. Persze hétvégéken ez máshogy van. Ha iszok egy kicsit (nem iszom le magam),rögtön nem vagyok olyan gátlásos,és máshogy viselkedek. Úgy jól érzem magam. És szerintem az az igazi énem. Igy általában úgy szokott lenni,hogy hétvégén szerzek néhány új barátot,aztán meg el is veszítem őket. És egyedül érzem magam. Valamiért mikor teljesen józan vagyok,nem engedem megmutatni hogy ki vagyok valójában. Miért van ez? Mit csináljak? Már arra is gondoltam,hogy suli előtt bedobok valami piát,hátha megindít valamerre....
2011. szept. 10. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:

ugyanez velem. hát figy a bulis haverok nem barátok, csak dumapartnerek ezt fogd fel így.a suliba meg nem a partyarcokkal kell dumálni, ők úgyis lepipálnak dumában, ezért beszélj inkább a visszafogott lelkületű emberekkel, lehet hogy nem érzed majd annyira királynak magad, de legalább nem néz majd senkise levegőnek. ha meg nem figyelnek rád akk vagy nem mondasz elég érdekeset(mer valaki überel) vagy nem tartanak érdemesnek figyelni rád mer úgy ismertek meg:\

18f

2011. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!