Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Néha nagyon elmegy az önbizalm...

Néha nagyon elmegy az önbizalmam, sőt szinte mindig ez az állapotom mostanába, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
vannak olyan napjaim, amikor a helyén van, de percenként változhat
2011. szept. 14. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Rossz kategória.
2011. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tinikorban ez természetes, Más is így van ezzel. Egyébként meg: pszichológus, ha a környezetedben nincs egy jóbarát, vagy felnőtt.
2011. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

velem is pont ugyanez van megértelek...

14/L

2011. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hümi ***** válasza:
100%
sztem ez néha mindenkivel megtörténik.. de csak a jóra, meg arra kell gondolni h te vagy a legjobb.. én ha zenét hallgatok akkor olyan jól érzem magam, önbizalom is helyén meg minden akkor bárki mondhatna bármit. egy kis underground,rap sose árt a füleknek :D
2011. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2011. szept. 14. 15:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

vannak olyan emberek, akik kb. olyanok mint a dementorok, kiszívják az emberek önbizalmát, ha nem elég erős. :)

Szóval csak meg kell erősíteni az önbizalmat. sportolj, blabla... sikerélmények. Tudod. :D Meg törekvés az egyediségre... és blablabla.

Szóval ha beáll teljesen az önbizalmad, ami mondjuk hosszabb folyamat, de akkor nem fog változni. valszeg.

Meg olvastam egy könyvben, hogy egy afféle öngyógyitás, amikor az ember naponta 20x elmondja magának, hogy "napról napra jobban és jobban érzem magamat" És elvben beválik. Szóval, jelen esetben azt kell ismételgetni magadvan naponta húszszor, hogy mekkora arc vagy, bárki bármit mond. Vagy valami ilyesmit.:P

2011. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi

az a helyzet, hogyha elkezdek valamit mondogatni magamban, akkor tuti, hogy még aznap kapok egy hatalmas pofont az ellenkezőjétől :D szóval azt szoktam mondogatni, hogy mekkora egy bu.zi vagyok, és ilyenkor általában jó napom van :)

2011. szept. 14. 21:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne már. :DD Attól még hogy pofon... há pofozd vissza a k.öcsögöt.:D És ne érdekeljen, mondogasd ugyanúgy. mármint nem azt h b.uzi vagy, hanem valami jobbat:D
2011. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34 vagyok - én a mai napig így vagyok, bár jobb, mint 18 évesen. Tegyél ellene minden nap. Amúgy minél több nőt megdugsz, annál nagyobb lesz az önbizalmad, és minél jobbakat (a fizetős csajok ebben az esetben csak rontanak a helyzeten). Sajnos erre későn jöttem rá, és akkor már megnősültem, úgy sokkal nehezebb az ilyesmi.
2011. okt. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!