Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az NLP (neuro-lingvisztikus...

Az NLP (neuro-lingvisztikus programozás) valóban működik?

Figyelt kérdés
Nem a fizetős tanfolyamokra gondolok ahol a cél az emberek kizsebelése, hanem magára a módszer hatásosságára. Valóban működik? Letöltöttem a könyvet, elkezdtem olvasni, 2 fejezetem vagyok túl. Nem tudom mire számítsak. Valóban képes az ember átprogramozni puszta akarattal magát?
2011. szept. 19. 13:33
 1/4 anonim válasza:

Szerintem az egyik legmeghatározóbb dolog az ember életében, hogy milyenek a gondolatai, mi jár a fejében általában. Ez nagyon befolyásolja, azt hogy, hogyan éli meg a dolgokat, miként alakítja az életét. Persze ehhez hinni is kell benne, hogy működik. "Soha nem azt hisszük amit látunk. Hanem azt látjuk amit hiszünk"

Biztos lesznek akik megcáfolnak majd, ők másképp élik az életüket. Tudom, hogy ez nem volt egyértelmű válasz. :-)

Ha ilyet szeretnél, akkor szerintem működik, de ez nem jelenti azt, hogy mindenkinek működhet. :-)

2011. szept. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :)
2011. szept. 22. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem az is segített hogy egy rövid bemutatást hallgattam róla. lusta vagyok egészében alkalmazni, de még így is hasznos számomra
2011. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nlp válasza:

Én használom magamon és másokon és működik. Sajnos azonban a magyar fordítások finoman szólva is pontatlanok, javaslom az angol eredetiket amiket az alapítók (Bandler, Grinder) írtak.

Boda Zsolt

2014. szept. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!