Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetek beszédesebb?

Hogyan lehetek beszédesebb?

Figyelt kérdés
Amikor az osztálytársaim beszélgetnek valamiről akkor én nem tudok hozzászólni... Csak akkor beszélek ha kérdeznek vagy ha én kérdezek valamit de ez nagyon ritkán van mivel csoportokba beszélgetnek...
2011. okt. 23. 11:47
 1/5 eugén001 ***** válasza:
beszéljél ami eszedbe jut, én is csak úgy értelmetlenül pofázok xdd am h ha nincs közös téma,akkor hiába akarsz velük beszélgetni, inkább nézz más barátok után :P vagy ha nem akarsz, akkor ne félj megszólalni, mégha hülyeséget is mondasz. :DDD
2011. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen az amit az utolsó mond. Akkor hülyeségeket mondj, ez van te neked ez jut eszedbe. Én nekem is kellet volna.
2011. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, hogy társaságban egyszerűen képtelen vagyok hozzászólni bármihez is... ha tudnék, akkor se szólalok meg valamilyen oknál fogva. Napról-napra egyre rosszabb ez a dolog és nem tudom, hogy mit tegyek.

21/F

2011. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 life is beautiful ***** válasza:

ez egy nagyon bonyolult folyamat beszédesebbé válni..

sajnos én már kb 5-6 éve küszködöm ezzel a problémával.és már nagyon unom, de mióta találtam egy barátot aki a lehető legjobban hasonlít hozzám. sokkal jobb a helyzet.. ezzel csak azt szeretném közölni ,hogy a probléma azért áll fent nálunk ,mer "túl magas a fal, és nem vagyunk képesek felmászni rajta" ha apróbb lépéseket teszünk(időt szánunk rá, és tudatosan teszünk róla hogy fejlődjünk), sokkal több esélyünk lesz ,mintha csak álmodozunk hogy bárcsak én is olyan meg ilyen laza lehetnék, mindenféle jó beszólásom lenne..


ÖNBIZALOMNÖVELÉS!

2011. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+ sikerélmény. Igazából ez az ami a legjobban megtudja dobni a.. önbizalmad meg jó kedved. Pl mint amikor felébredsz 10-kor "ÚRISTEN ELALUDTAM, gyorsan meg kell írnom a házim mert gondoltam suli előtt gyorsan, elkezded írni meg táskába bedobálni mindent,... aa szombat van".. na az ilyen tök jó érzések.
2011. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!