Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnék nyitottabb?

Hogy lehetnék nyitottabb?

Figyelt kérdés
Nagyon zárkózott vagyok, nem nyílok meg szinte senkinek. Magamról, érzéseimről egyáltalán nem szeretek beszélni még itthon sem a családommal. Lényegében semmit nem mondok el nekik se. Hogyha haverokkal elmegyek buliba vagy akárhova és összefutunk az ő haverjaival vagy bárkivel aki számomra idegen nem érzem magam jól mert zavarba jövök vagy valami hasonló. Van egy lány akibe szerelmes vagyok de egyszerűen hozzászólni is alig merek.
2009. ápr. 24. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű dolog ez, megértelek, hasonló voltam én is, sőt még mindig nem vagyok olyan amilyennek szeretnék lenni. De pár tanácsot tudok adni: Ha nyitottabb akarsz lenni, akkor gyakorold a nyitottságot, probálkozz barátkozni, minél többet legyél a barátaiddal, és próbálj meg minél többször megnyílni. Nem fogod észrevenni a változást csak kb fél év múlva. Próbálj bizalommal fordulni feléjük, és éreztesd velük hogy bizalmaidba vannak. Ha jön egy idegen, akkor pedig ne próbálj laza lenni senki nem laza, hanem próbáld megszokni az idegenek közelségét ez is csak gyakorlás kérdése.
2009. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!