Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetnék nyitottabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék nyitottabb? Továbblent.

Figyelt kérdés
Valamelyik nap beszélgettünk tesómmal és aztmondta h nyitottabbnak kéne lennünk a barátommal mmint h lelkizzünk néha.. de fogalmam sincs miről vagy hogyan..help.*-*
2011. jan. 18. 19:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Komolyan... Hány éves vagy?
2011. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
14..
2011. jan. 18. 19:50
 3/27 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Férfi ember vagyok, és egy volt barátnőmnél kifogásoltam, hogy mi sohasem beszélünk magunkról. Jól megvoltunk meg minden, de a kettőnk kapcsolatáról nem beszéltünk. És úgy tett, mint aki nem érti a problémát... Pedig kell, hogy értse. Ha a férfi érti, akkor a nő annál inkább. 2 nappal később vége lett a kapcsolatnak, és persze, hogy értette...

Te is érted.

2011. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez korfüggő.
2011. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
de jól megvagyunk már rég .meg szoktunk beszélgetni.csak valahogy még nyitottabb szeretnék lenni meg törekszek is de fogalmam sincs h h ..
2011. jan. 18. 19:56
 6/27 anonim ***** válasza:
Te mit értesz nyitottság alatt? Milyen vagy, amikor nyitott vagy?
2011. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hú..hát pl a barátai előtt nem tudok olyan lenni mint amikor az enyémeimmel vagyok vagyis nem tudok velük se úgy elbeszélgetni.meg a barátommal is amikor beszélünk akkor ilyenek h mivolt ma milyen napunk volt h van meg h szeretlek meg h hiányzol.. és ezen szeretnék valahogy változtatni h jobban tudjunk beszélni az ilyesmikről..vagy nemis csak az ilyenről..hanem mindenről.
2011. jan. 18. 20:00
 8/27 anonim ***** válasza:
Úgy látom, ketten beszélgetünk. :) Hogy érzed: pár vagytok, vagy csak úgy elvagytok egymás mellett?
2011. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
hát ez nehéz mivel egyikhez sem foghatnám.. semmiképp sem csak úgy vagyunk mert nagyon szeretjük egymást és nem csak kényszerböl vagyunk egymással. úgyh inkább pár..de azt meg azért nem mondanám mert ahhoz szerintem kéne ez a beszélgetős dolog...
2011. jan. 18. 20:05
 10/27 anonim ***** válasza:
No de Te mit tartasz jó megoldásnak? Hogy akarsz változtatni? Biztos van valami elképzelésed?
2011. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!