Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék nyitottabb,...

Hogyan lehetnék nyitottabb, cserfes, kicsit "hülye"?

Figyelt kérdés

Hát az a helyzet,hogy nem vagyok egy nagyon szórakoztató egyéniség szerintem,mások véleményét nem tudom:)Túl komoly vagyok,és sokszor nem tudok csak úgy hülyéskedni,mint a többiek.Egy kicsit zárkózottabb is vagyok,nincs bátorságom odamenni másokhoz.ezen lehet változtatni?Úgy szeretnék én is hülye lenni:D

16/L


2010. szept. 16. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

énisugyanigy vagyok ezzel

kezdd ugy hogy órán beszólogatsz de csak viccesen, ne szidd a tanárokat meg ilyenek

a többiek meg kezdenek megkedvelni jobban és bevesznek a körükbe és teis oldottabb leszel

persze ezt könnyű mondani..eddig nekem sem sikerült

2010. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ilyen az alaptermészeted, nem biztos, hogy szándékosan meg lehet változtatni. Ha próbálkozol, az nem biztos, hogy hiteles lesz, inkább erőltetett. De nem akarlak elkeseríteni, a dolog magától is megváltozhat. Velem is ez történt, én is ilyen voltam, főleg általánosban. Középiskolában már egy kicsit oldódtam, nem voltam annyira gátlásos, de az egyetemen alakult ki a mostani jó kedélyű, mindig mosolygós, humoros egyéniségem. Nem azt mondom, hogy mindig én vagyok a társaság közepe, erre nem is vágyom, de egyenrangúnak érzem magam olyan társaságban, akikkel van közös témám. A gimiben csendeske voltam, jó tanuló, de nem stréber, szívesen segítettem bárkinek, így kedveltek a többiek, a fiúk is odafigyeltek rám. Ez önbizalmat adott, magabiztosabb lettem, a többi jött magától.

Neked azt javaslom, próbálj meg valamiben jó lenni és kedves lenni a többiekhez, hogy értékeljenek és ettől nőjön az önbizalmad. De ehhez idő kell. Ne add fel!

2012. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!