Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnék nyitottabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék nyitottabb?

Figyelt kérdés

Alig van néhány barátnőm, de legjobb nincsen, mert nem vagyok nyitott...a fiúkkal meg pláne szal nincs pasim...

Hogyan lehetnék nyitottabb?

légyszi a tippeket

15/L


2011. jan. 12. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, és még mindig nem sikerült rájönnöm...
2011. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem sokat segített, hogy "arctalanul" gyakoroltam, az interneten... Chat, fórumok, ilyesmik.

L22

2011. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem se... f17 majd bedrogozok oszt hátha jobb lesz, engem már csak ez a remény tart életben...
2011. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ismerős probléma, szinte mindenki jófejnek tart, de olyan igazi barátom kevés, barátnőm meg pláne...


De ne aggódj idővel jönnek majd ezek is, és te legalább értelmes dolgokon töröd az agyad. Nehéz igazi barátokra szert tenni, hogy mindenkinek csak a piáláson, meg a bulin jár az agya. :D


Amúgy azt javaslom legyél magabiztos, jókedvű, kedves, és ne félj kimutatni az érzéseid. Ne félj, hogy kinevetnek, stb. Jah és nyugodtan írj privit hátha többet is tudok segíteni ;)


16/f

2011. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
egy konyhakés sokat segít a nyitottságon
2011. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sztem önnevelés kérdése az egész :D

én általánosban voltam ilyen aztán középsuliban erőt vettem magamon ... jelenleg én vagyok a legpofázósabb :D:D

15/F

2011. jan. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nemiszol eleget!!!

Ha nem vagy nyitottab az nem gond!!!Ha valaki megérdemli hogy nyitottab legyél annál ugyis érezni fogod hisz a titkaidat akárkinek nem mondhatod el!!!Én 25éves fiú vagyok a legjobb barátaimat 18 évesen ismertem meg és tényleg megbírok bennük bízni és ők is bennem és akármit elmondhatunk egymásnak mert tudjuk hogy tudja hogy nem gáz ha tudom alapon...

Szóval semmmi gond ha nemakarsz mindenkinek egyből kifecsegni mindent!!!Azok talán nem is barátaid...max csak haverok vagy ismerősök!Légy türelmesebb majd társaságra találsz!

2011. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok nyitott, de nem hinném, hogy ez olyan nagy probléma lenne. Nem kell mindenkit közel engedni magadhoz, így nem fogsz annyit csalódni. 15 évesen meg egyáltalán nem gond, ha nincs még pasid. Barátok, barátnők az már más kérdés, de nekem 19 évesen sincsenek, és egész jól bírom. Majd alakulnak a dolgok.

19/F

2011. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!