Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek ujra szorgalmas?...

Hogyan legyek ujra szorgalmas? Tippek, trukkok? Valaki csinalta mar?

Figyelt kérdés

Gyerekkent nagyon szorgalmas voltam. Hazamentem megirtam a hazim aztan tvztem/ jatszottam a barataimmal.


Aztan gimiben ez kiveszett belole...

Most itt az egyetemen meg nem akkora anagyok vannak amiket utolso nap par ora alatt bevagok es nem fogom ezt birni minden heten...


Valaki visszaszokatta mar magat a szorgalomra? Hogy csinalta?


Koszi a valaszokat!


2011. szept. 21. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

"Most itt az egyetemen meg nem akkora anagyok vannak amiket utolso nap par ora alatt bevagok es nem fogom ezt birni minden heten..."

Téged föl vettek az egyetemre? :O

2011. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
elszántság kérdése a dolog, úgy kell tenned mintha élveznéd a tanulást
2011. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

TiffanyK nem kell mindenhova valaszt irnod...

Es am potyogj te iPhone-rol- megsugom ezz az oldalt nem epp erre terveztek es neha vakon irok, mert eltunik a szoveg!


Tehat: anyagok nem anagyok... De sztem ez egybol leesik h felreutes.


Jah es igen, 447 ponttal lazan bejutottam...

2011. szept. 22. 00:09
 4/4 A kérdező kommentje:
A masodik kommentre viszont megy a zold kez :))) tudsz te normalis valaszokat is adni! :)
2011. szept. 22. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!