Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék beszédesebb...

Hogyan tudnék beszédesebb ember lenni?

Figyelt kérdés
úgyvan ,hogy sokszor társaságba vagyok és nemtudok hozzászolni a témákhoz,meg ülők egyedül csendbe,s nagyon utálom ezt. szeretnék ezen változtatni.
2011. szept. 22. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

olvass sokat ,csak van ami érdekel kezd azzal ,majd idővel szélesedik a látóköröd,járj sportolni ,több helyre szórakozni.

De azért nem kell megerőszakolni magad ha ilyen vagy mert ilyen a természeted nem baj ha csöndes vagy de ha tenni akarsz ellene meg kell mozdulnod

2011. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen vagyok én is. Társaságban meg sem mukkanok, max, ha kérdeznek. Ha ismerőst látok, akkor is próbálom elkerülni azt, hogy találkozzunk, mert különben beszélnem kell. Szeretnék megváltozni, de nem tudom, hogy mit tegyek.

21/F

2011. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ja.énis ilyenvagyok...:(
2011. szept. 22. 19:57
 4/13 anonim ***** válasza:
F vagy L?:)
2011. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy off, de én is ilyen vagyok...
2011. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aki ugyanebben a cipőben van, az próbálkozott már valamivel? Amivel esetleg egy kis eredményt is ért el? Akár gyógyszer, akár más.
2011. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amugy meg 18 éves lány vagyok. :)
2011. szept. 23. 18:27
 8/13 anonim ***** válasza:

24L vagyok. Felnőttem. Én is ilyen vagyok, de úgy érzem már javultam.:) Mindig, mindenhol én voltam a "csendes", akiből harapófogóval kellett kihúzni a szavakat anyukám szerint. Mindig küldött mindenhova, meg hívta hozzánk az osztálytársnőimet, de csak rontott a helyzeten. Erőltetni még rosszabb. Én játszottam mindig a csúnya barbival, engem választottak tesiórán utolsónak, stb. Mert nem voltam harsány, mint a többiek. Én csak hallgattam, és minden konfliktust kerültem. Egyrészt mert nem olyan vagyok, másrészt, mert én jöttem volna ki rosszul belőle. Sosem voltam az a cserfes, néha nem ártana, de hát nem olyan vagyok.

Ha magam alatt vagyok, esténként beveszek egy fél szem frontint. Le is nyugtat, el tudok aludni, és másnap pozitívabban kelek.

Most muszáj beszélnem, mert emberekkel foglalkozom, időseket gondozok. :) És nincs olyan hetem, hogy ne lenne összetűzésem, úgyhogy "beleedződtem".

Azt nem állítom, hogy sokkal jobb, mert így meg hiányzik a nyugalom, a csend..

2011. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Beszédesebb már nem leszel. Ilyen fajta vagy. :-)

Ha középkorú leszel, majd többet tudsz beszélni, tapasztaltabb leszel, és megszokod, hogy járjon a szád! :-)

2011. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Szia ,


Én tudok segíteni ,ha szeretnéd . Írj nekem : lorenlovee@hotmail.com

2011. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!