Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek nem vagyok már...

Szerintetek nem vagyok már "öreg", hogy belevágjak ezekbe?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék sportolni és egy pár hangszeren is szeretnék játszani,ki szeretném magam próbálni,de nem tudom,hogy még belekezdhetek e még,hogy nem túl késő?Mert én nagyon szeretném,fel is sorolnám : lovaglás,kosarazás,hip hop tánc,dobolás,zongorázás,kézilabda

Egyébként 15 éves vagyok (lány) és azért kérdezem,mert az ilyeneket hamarabb szokták elkezdni és végre szeretnék csinálni valamit,mert így unalmasnak érzem az életemet,barátaim alig vannak és így azokat is szerezhetnék,a szüleim így is folyton evvel b*szogatnak,hogy én nem csinálok semmit,bezzeg y,x versenyekre jár,ő biztos vinni fogja valamire.Nagyon idegesítő,az önbizalmam a béka segge alatt van,így tanulni sincs kedvem.Persze nem mindent egyszerre akarom csinálni,csak kíváncsi vagyok,hogy ennyi idősen még lehet e.

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)


2011. szept. 23. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tehetséges vagy, akkor tök mindegy, hogy mikor kezded el. Egyébként nem vagy öreg, van, aki kétszer ennyi idősen kezd el valamit. A lényeg: minden megtanult dologgal több leszel!!
2011. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtál :)

Ha nem is sikerülne,akkor jó lesz tapasztalatnak is :)

2011. szept. 23. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
jajj dehogy vagy idős! :) ez a kor jó! ha fiatalabb lennél még "nem bírnál el" ennyi mindent ha idősebb akkor meg már túl idős lennél :)
2011. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor nézzük sorba


lovaglás kosarazás tekinteében az olimpiai dobogóról lecsúsztál sajnos mert ahhoz tényleg korábban kellene kezdeni, de az mág nem jelent ai azt h nem kezdehtnéd el, ha tetszik jól megy akkor még bővel mehetsz versenyre :-)


Ha meg a hangszereket nézzük, akkor ott nem vagy lekésve semmiről, még nagyon híres zenész lehet belőled.


Amit javaslok, próbálj ki egyet és ezért csinálod mert évlezed, mert szereted :-) Ne kényzserből. És ha megy nagyon jól akkor érdemes beruhézni a profibb sportfelszerelésbe hangszerbe, minden esetre nyugodtan próbálj ki amit szeretnél ez a kor erről szól :-)

Sok sikert!

2011. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,el se tudjátok hinni milyen boldoggá tettetek :))
2011. szept. 23. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 éves vagyok és csak most tanulok gitárt és valamennyire zongorát is amatőr módon mikor akad rá egy kis időm...

Én a helyedben mindenbe belevágnék!!!

2011. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!