Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Belevágjak? (infók lent)

Belevágjak? (infók lent)

Figyelt kérdés

Az a szituáció,hogy apukám szívbetegség miatt pihen,nem tud dolgozni.Anyukám marha keveset keres napi 12 óra munkáért,tesóm nem hajlandó elmenni dolgozni és itt lakik a párja is aki nem fizet a rezsibe.Így hát nagy gondolkozás után úgy döntöttem,hogy akkor lépek valamit én...Nos úgy gondoltam,hogy mivel 11 éve tanulok angolt és 4-5 ös vagyok belőle,korrepetálnék kisebbeket...Ezzel is segítve az anyagi helyzeteket...Szerintetek bele merjek vágni??


16/L


2009. szept. 22. 21:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem ide akartam...Elnézést.
2009. szept. 22. 21:07
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha tudod, mered, csináld. Jól gondolkozol :)
2009. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:)


Sajnos itt már nincs mit tenni!Talpra kell állnom,ha ilyen korban,hát ilyen korban.Lényeg,hogy ne azt lássam hogy anyukám gürizik.


válaszok jöhetnek még:)

2009. szept. 22. 21:23
 4/10 anonim ***** válasza:
sztem kezdd el, aztán majd megáltod hogy megy, de egyébként nem kéne beszélni egy kicsit e tesóddal és a bnőjével?!
2009. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

már megpróbáltunk leülni megbeszélni,de ők hajthatatlanok...amugy nővérem van :)


ezért jutottam erre a döntésre,hogy korrepetálok..:D

2009. szept. 22. 21:38
 6/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan, nekem sok ismerősöm csinálja ezt. angolból, töriből, matekból....jóötlet.
2009. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, nővéredet meg fel kell pofozni. Milyen pasi az ilyen?
2009. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet, édesanyád is biztosan értékelni fogja, hogy ilyenre hajlandó a lánya. Rá is érsz, jó is vagy angolból, és el is kél otthon az a kis pénz. Ha jól végzed dolgod, híred megy, és nem győzöl majd minden jelentkezőt elvállalni :) Hajrá, én szurkolok neked!
2010. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Igen igen igen! Sok ilyen gondolkodású fiatal kellene még, mint amilyen Te vagy. Írd ki a faliújságra a sulidban, beszélj az igazgatóval, feltárva a problémádat, és kérd a segítségét. Biztosan fog segíteni, talán még másban is tud.

A tesódat kirakni a lakásból,ha felnőtt korú, álljon a saját lábára, és ne élősködjön.

2010. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát 3 év telt el a kérdésem óta.:D

Nagyon durva.

Sikeres volt a "vállalkozásom" olyannyira, hogy a mai napig járnak hozzám, és jövő tanévben elkezdem a tanárképzőt :)

Leérettségiztem, de egy évet dolgozni fogok majd, hogy összeszedjem magam, és ne legyek tesó féle.:) Saját lábra akarok állni, és valahogy elköltözni, amire jelenleg is gyűjtök. :) Tesómék azóta is itt vannak, ez a helyzet stagnál. :) Viszont apum már teljesen jól van :)

2012. aug. 31. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!