Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent az, hogy attól...

Mit jelent az, hogy attól félek a legjobban, hogy nem szeretnek az emberek, kibeszélnek a hátam mögött?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Üldözési mániád van. Nekem is az volt gimiben, azt hittem mindenki utál, meg kibeszélnek, közben kiderült, hogy nem. De szerencsére kinőttem belőle:)
2009. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amiről azt gondolod, hogy mások gondolják rólad, azt valójában te gondolod saját magadról.
2009. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy nem vagy elégedett magaddal.Legalábbis nálam utólag belegondolva sokszor volt ez.Úgy éreztem,ha valaki röhögött az utcán,akkor rajtam röhög.Pedig igazából mindig megvolt az oka,hogy mi nem tetszett magamon.
2009. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
velem is ez van de ált ki derül h csak én képzeltem be magamnak
2009. aug. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzem én is de van valóságalapja... :/
2009. aug. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Marhára nem baj ha sosem bírtak, akik azt se tudják, hogyan hívnak"
2010. júl. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Önimádat,megfelelési kényszer, önzőség, ez a három szó ut eszembe.Mert én ilyen vagyok,énrám ez jellemző ugyanis.És mindig a maximumra törekszem,mert tudom,ha kibeszélnek,akkor nem tudom elviselni a gondolatot,hogy rosszat modjanak rólam,vagyis olyat ami számomra rosszat jelent.
2010. szept. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!