Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem magam ennyire...

Miért érzem magam ennyire nyomorultul?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.

Tudom, tudom éppen serdülőkorban vagyok stb. de én nem érzem úgy...

Néhány hónapja rémálmaim vannak és alig alszom ráadásul a tanulmányi eredményeim is megromlottak. Próbálom összeszedni magam de egyszerűen nem megy...

Úgy érzem rossz ember vagyok és már nem tudok senkinek megfelelni. A barátaim elhagynak,mindenki itt hagy, és én érzem rosszul magam miatta hisz nem kéne velük a gondjaimról beszélnem.

Olykor bevonulok a fürdőbe és ott sírom ki magam így egy kicsit könnyítek magamon. Ráadásul mostanában furcsa nyomást érzek a mellkasomban.

Aludni nem bírok, enni nem bírok és tanulni sem.

Tudom szánalmas vagyok, de mit tehetnék hogy elmúljon ez az egész rémálom?


2009. ápr. 26. 18:55
 1/7 A kérdező kommentje:
elnézést, nyomorultul
2009. ápr. 26. 18:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Legvalószínübb , hogy serdülsz. Ilyenkor "felborulnak" a hormonok. Bár már öregecske vok /27:)))/, de nagyon jól emlékszem ezekre a dolgokra. azt éreztem , hogy egyedül vagyok, senki nem kedvel ; mindenkinek meg kell felelni (szülők , tanárok) és még se tudok. 4est akartam föciből , és kettest kaptam ,pedig egész este tanultam, kész itt a vég...stb. Mit tehetsz ellene? Próbálj pozitívan gondolkodni; örülj annak hogy fiatal vagy; ha rossz jegyet kapsz , törekedj arra, hogy minél előbb kijavítsd; és bízz magadban! A tehetségedben , értelmedben, álmaidban!:)))

2009. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas, nyomorult? Ne mondj ilyet :( Ettől még nem vagy az!!!!

Nekem okom van rá, hogy évek óta olyan vagyok, mint te sőt rosszabb, de neked ahogy leírtad csak hirtelen rádjött ez az érzés, beszéld meg barátnőddel vagy valamilyen jó barátoddal a szüleid nem hagynak el ők mindig melletted állnak hidd el ezen is túl leszel, az ember egyszer mindenen túl lesz ezen is nemsoká, amilyen könnyen jött olyan könnyen fog menni, csinálj olyan dolgokat ami feldobja a kedved, beszélgess, bulizz, menj koncertre és mosolyogj akkor is, ha nehezedre esik :)

2009. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Ébredj fel!

De viccet félre téve nekem is voltak ilyen gondjaim mindig szomorú voltam semminek se örültem és én is elég szar jegyeket hoztam haza ráadásul kitaláltak a barátaim rólam mindent.Amikor egyszer csak ezt találtam:

http://www.youtube.com/watch?v=dCLyxV5uARI


Amikor ezt meghallottam hirtelen azt se tudtam hogy minek örüljek megváltozott a személyiségem és mindenki csak azt mondogatta hogy milyen vidám vok a barátaim abba hagyták a hülyeségeiket velem egyre jobb jegyeket hoztam.

És sose azt nézd hogy mi rossz hanem hogy mi jó ne gondolj a rosszra és te se leszel az ;)!

Remélem segítettem.

2009. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
gyere le ercsibe, elszívsz velem egy 3g-t és minden más lesz :)
2009. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom a 20:52-es hez XD , én is viszek egy 3 pakkot aztán akkor mindenki happy :D:D:D És nincs baj, amíg fülig ér a szád! XD Akkor már lesz 6, leszünk rá 3-an és vége a depis korszaknak :D
2009. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát! Máris jöbb kedvem lett...

Igazatok van,nincs baj ha fülig ér a szád...

2009. ápr. 28. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!