Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nyomorultul érzem...

Nagyon nyomorultul érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal szakítottunk, nehézkes volt a kapcsolatunk, elhanyagolt nem foglalkozott velem, soha nem voltak közös programok és nem bíztam benne. Ő mindig más nőkkel volt elfoglalva (facebookon kiírások, kommentek stb.) azt mondta hisztis vagyok és hogy több mindenre vágyna az ágyban. (Számomra már perverz dolgok)

Próbáltunk kompromisszumokat kötni de mindig elbillent a mérleg, hol erre hol arra.

Tudom, hogy ez volt a helyes döntés de mégis valami hatalmas ürességet érzek.

Szerintetek ha változtattam volna valamin, ha odafigyeltem volna rá, még midnig együtt lennénk?


Nagyon nyomorultul érzem magam. És folyton számomra bántó üzeneket rak ki facebookjára, nyilvánosan flörtöl, főleg egy lánnyal. Felhívtam és kértem hogy ezt ne csinálja most szakítottunk. Nagyon bunkón beszélt velem, hogy ezt akartam nem passzolunk én is tudom. És hogy az a lány akivel most "szórakozik" nemsokára a barátnője lesz.

Nem értem hogy lehet ilyen...ezek szerint soha nem szeretett? Ha ilyeneket tud mondani?


2011. jún. 19. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha már nem vagy vele akk minek mondod meg hogy kivel flörtölhet. neked is az kéne hogy továbblépj és ne a korábbi sérelmeken gondolkodj.
2011. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De, hogy tud így viselkedni, ha most szakítottunk? Annyira rossz! :(
2011. jún. 19. 18:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy szakítottatok és sajnáld azt a lányt, aki a barátnője lesz, mert irígyelned nincs miért.Előbb- utóbb ő is át fogja élni ezeket az érzéseket.Örülj, hogy nem vitt bele a perverzióiba, és örülj, hogy ép lélekkel léphettél ki egy számodra megalázó kapcsolatból.Nagy pofon volt az élettől, de egy pofonból többet tanulhatsz, mint két simogatásból.Lehető legjobbakat kívánom neked.
2011. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt kellene tudatosítanod magadban, hogy a következőnek sem lesz jobb, mint neked volt. Máris nincs miért fájjon. Inkább örülj annak, hogy nem mentél bele olyanba, ami számodra undorító. Akkor más kifogást talált volna, vagy addig talál ki egyre több újítást, hogy ugyanez legyen a vége. És még retteghetnél attól is, hogy kinek meséli el a legapróbb részletekig, hogy veled mit, hogyan. Erőszakold meg magad, hogy nem nézegeted a kiírásait, nem érdeklődsz utána, tudomásul veszed, hogy ő nem az, akinek te hitted, hanem egy primitív köcsög. Szép is lenne, ha minden férfi őszinte, igaz szerelemből létesítene kapcsolatot. Ez (direkt nem ő) például alázgatni, uralkodni akar a nőn. Tehát, nem férfi. Igazi férfit keress, zongorázni lehet a különbséget. Még nem hiszed el, de egyszer örülni fogsz, hogy vége. Itt csak elveszítetted volna minden értékedet.
2011. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lépj ki facebookról. Öltözz fel csinin és menj el bulizni vagy csak sétálni egy barátnőddel. Vagy többel. Ne ülj otthon egyedül, az a legrosszabb.
2011. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom nagyon. :( Mennyi ideig voltatok együtt? Mert lehet, hogy részedről nem alakult még ki egy olyan bizalom, hogy más dolgokat is megengedj neki az ágyban. Szerintem vagy tényleg nem szeretet, vagy csak Neked akar direkt fájdalmat okozni, mert ott hagytad. Nem akarom facsarni a szívedet, de tényleg jobban jártál, mert lehet, hogy csak egy lyuk voltál neki. Szerintem töröld az ismerőseid közül. Nagyon nehéz talpra állni és erősnek lenni ilyenkor, de sajnos nem tudsz mást tenni, minthogy barátokkal/családdal megpróbálod kellemesen eltölteni az időt. Takaríts ki. Nekem nagyon sokszor segített. Már nem maga a takarítás mint folyamat, hanem utána, olyan érzésem volt, hogy egy csomó negatív érzést is kitakarítottam a lakásból. Jobbulást. ;)
2011. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1,5 évig voltunk együtt. Megengedtem volna többet is az ágyban, persze egy bizonyos határig, ha azt éreztem volna hogy szeret és nem csak szexért jön. És nem mindig veszekednem, hisztiznem kellett volna más nők miatt. (Jogosan)

Azt éreztem csak tűrök és tűrök és ő mindenre annyit reagált, hogy változtat rajta, meg adjak neki időt. Meg majd boldogok leszünk mindenre csak majd és semmi változás!

Most pedig ez...eddig se voltam kimondottan boldog de, hogy még ezt is megcsinálja velem ez már tul sok!

2011. jún. 19. 18:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos, megvigasztalni nem tudlak, próbálj inkább arra gondolni, mennyivel rosszabb is lehetne. Ha pl. addig-addig ígérget, míg egy-két pici húzza a szoknyádat, és akkor mutatja ki a valódi énjét. Az valóban a sötét mélység. Próbáld úgy: rendes volt a sorstól, hogy időben kiderült. Még egyszer mondom, tudom, ez nem vigasz. De ezentúl már te is hamarabb fogsz figyelni a jelekre. Mert sajnos, kell.
2011. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Megengedtem volna többet is az ágyban, persze egy bizonyos határig, ha azt éreztem volna hogy szeret és nem csak szexért jön"


STb

Drágám, ő nem a párod volt, hanem a szexpartnered :/ szal végképp ne búsulj, mert szexpartnert vesztetteél, nem párt. MAx te voltál szerelmes.

Ja és ezzel nem cseszegetelek vagy oktatlak csak épp hasonlót élek át....

2011. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló cipőben jártam sokáig,több,mint fél évig.Szomorú ezt kimondani,de ennek a pasinak soha nem voltál fontos,csakis szexre kellettél.Hiába szeretted,Ő soha nem szeretett,Te csak egy tárgy,egy eszköz voltál a kezében.Kereste a kalandot,és megtalált Téged.

Tudom,fáj a valóság,nekem is nagyon fájt,belebetegedtem,Ő meg élte világát tovább,és nagyon nagy ívben lesz@rta az érézseimet.

Egy szép napon arra ébredtem,hogy nem akarok az érzéseim börtönében élni.Jött egy új férfi az életembe,és én nyitottam felé.Újra elkezdtem nőiesen öltözködni,összejöttem Vele,és megnyíltam neki.Nem bántam meg.Nagyon boldog vagyok!Ezt javaslom Neked is.Lépj ki ebből a csapdából,mert tönkreteszed magadat,és elszáll feletted az idő.

Sok sikert,és minden jót kívánok Neked!Légy erős!Jah,és ne feledd:ki mint vet,úgy aart.A volt szexpartnered is visszakapja egyszer,amit másoknak okozott,ebben biztos vagyok.Szánni való az a nő,akit újra bepaliz,hát ne irigyeld.

2011. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!