Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam ilyen nyomorultul?

Figyelt kérdés

Nincsen sok önbizalmam,régen még kevesebb volt,most már azért több lett,mert sokszor kellett egyedül csinálnom ezt-azt,egyedül intézni a dolgaim,meg külsőleg is változtam vmennyit,amik azért adtak egy kis önbizalmat,de még most is nagyon kevés:(Főleg a külsőm miatt nincsen,egyszerűen nem tudom magam elfogadni,hiába sminkelem magam,megcsinálom a hajam,a szemüveget lecseréltem lencsére,ápolom magam,és mégis semmit nem ér,ugyanolyan rondának látom magam:(pedig mondják hogy szép vagyok,de......

Pont ezért vagyok visszafogott,meg csendes,nem merek közeledni az emberek felé,és olyan rossz.

Mit tegyek?Egy pszichológus segíthetne a problémámon?

16/L


2011. jan. 4. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus?...kizárt dolog. A problémádon csakis egyedül te tudsz segíteni. Szerintem egy kis időre ki kellene szakadnod a megszokott kis környezetedből, ez segítene rajtad a legtöbbet. Bár ez nem tudom hogy a te esetedben mennyire megoldható. Egy biztos , drasztikus változást csak ettől várhatsz.
2011. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!