Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetne szebb az arcom?

Hogy lehetne szebb az arcom?

Figyelt kérdés
már nagyon régóta, vagy fél éve magam alatt vagyok, mert csúnya az arcom. nehéz elmondani, de a szám vonalában két oldalt kicsit szélesebb, és egy kicsit úgymond "öreges" az arcom, mintha "lógna". mindent megpróbálok, hogy szebb legyen de nem tudom mit tegyek. hogyha ott két oldalt kicsit feljebb húzom az arcom, úgy szép lenne, de ahogy elengedem, mint valami öreg. foggyak róla? az segítene? nem szeretnék plasztikáztatni, és amúgy is az még messze van, és szeretném addig is érezni hogy szép vagyok. légyszi adjatok tanácsot nagyon el vagyok keseredve.
2011. szept. 27. 16:39
 1/8 Nesi81 ***** válasza:
100%
Vagy sminkkel tudod korrigálni, vagy esetleg menj el kozmetikushoz, aki ajánl valami feszesítő kezelést. De lehet alkati , és akkor nem tudsz vele mit kezdeni.
2011. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lekötés tényleg laposítaná. Lágy szövetekről van szó.
2011. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A smink is segíthet de nem tartós.
2011. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előző mellé még én is adok két tippet. A frizuráddal is tudsz változtatni az arcodon. A vonásaid ugyanazok, de lehet, hogy teljesen más hatást keltene mondjuk rövid hajjal (csak példa). A másik, hogy mosolyogj sokat és ne görcsölj emiatt ennyire (tudom, ezt könnyű mondani, de szerintem te sokkal nagyobbnak látod a hibáidat, másnak meg lehet, hogy fel sem tűnik vagy fel sem tűnne, ha te nem aggódnál miatta).
2011. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

botox...

vagy néz valami krémeket rá,manapság mindenre van gyógyir...

2011. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyél C-vitaminos készítményeket amiben sok C- vitamin van. A c vitamin felelős a kötőszövetekért, és a kollagénért. Lehet, hogy ezért laza az arcod.

De egy jó kozmetikust is ajánlanék, menj el biztosan mondani fog sok hasznos információt.

2011. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves de találtam arra is egy módszert de ezt is amúgy szakemberrel kell otthon nem szabad végezni mert el is ronthatja az illető. ÉS ezt 28 éves kortól ajánlják. A neve arcjóga (vagy arctornának is nevezik).
2011. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát még fiatal vagyok, de anyukám kozmetikus
2011. szept. 28. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!