Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek paranoid ha ez a...

Szerintetek paranoid ha ez a gondolat?

Figyelt kérdés
Ezen a közösségi oldalon kérdéseken keresztül egy csomo infot meg lehet tudni rólunk. A válaszok alapján statisztikát lehet késziteni. Ha egy válaszlora koncentrálnak, akkor bármit meg lehet tudni a személyiségéről a feltett kamu kérdéseken keresztül. Elgondolkodtál már ezen?
2011. szept. 27. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem gondoltam soha. De most, hogy mondod!
2011. szept. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem amúgy is hidegen hagy ez a kérdezősdi. Szóval nekem oly mindegy.
2011. szept. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ja most nézem megzavart a "közösségi oldal" elnevezés. Azt hittem a Facebook-on lévő kérdésekre gondolsz amikre szoktak válaszolni :D

Itt a GyK-n engem azért nem zavar mert egyrészt a valódi nevemet úgyse írom le senkinek, képeket nem linkelek be magamról, az meg már csak hab a tortán hogy az itt megadott e-mail címem se az igazi adataimmal van regisztrálva szóval ha akarnák se tudnának rólam semmi igazán jelentős dolgot megtudni.

2011. szept. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

előző: dettó.

Am facebookon úgy tudom készítenek is meg googlen is automata progik gyűjtik össze a kereséseket és azok alapján elemzik milyen vagy, pl reklámokat is sok helyen ezek alapján dobják ki, meg youtubeon is a kezdőoldalon így ajánlanak zenéket stb stb.

A nagy testvér itt van ám.

2011. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

és?

van egy rakás ip személyiségi társításokkal

csak az nem tud rólad valamit, aki nem is akar.

2011. szept. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi van ha a szervert is az üzemelteti aki adatot akar gyüjteni ? Ráadásul mivel olvassuk is egymás válaszait, a saját becsempészett válaszaival befolyásolhat is minket.
2011. szept. 28. 17:21
 7/12 anonim ***** válasza:

ez is meglehet.

most hogy mondod, valóban van okunk félni, mert a fidesz alatt az is megtörténhet, hogy valamit írsz egy fórumon, és 6 évre börtönbe zárnak. vagy akkor is bezárnak ha semmit sem írsz :D de ez is nyílt titok, hogy az nbh a közösségi oldalakon és fórumokon is tevékenykedik, ugyanúgy, mint bárhol máshol.

nyilván egy normális országban nem félne ettől aki nem bűnös, de sajnos ez nem egy normális ország, szóval ha nem csuknak le az csak azért van mert nem akarnak. :)


persze ez 2 gondolatot is felvet

1.miért pont itt tetted fel a kérdést ha lefigyel a kgb? :)

2.van valami rejtegetni valód? mitől félsz?

2011. szept. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Arra is kiváncsi voltam, hogy reagál-e a gépház ?És kiváncsi vagyok a válaszok között van-e olyan ami manipulativ ? Bár egy forumnak ilyen célja is van.
2011. szept. 29. 15:05
 9/12 anonim ***** válasza:
és szerinted ha figyelnek, nem tennének el láb alól, ha olyat teszel, ami kellemetlen? :) ilyen esetben nem törölgetik a hozzászólásaid, hanem lecsuknak valami ürüggyel...
2011. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg sokkal jobb taktika, hogy nem tesznek semmit, ezzel hiteltelenítve téged. Hasonló esetekben bevett szokás a hallgatás/elhallgatás.
2011. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!