Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek ettől az egésztől....

Félek ettől az egésztől. Hogyan küzdjem le a félelmemet?

Figyelt kérdés

Sokszor csalódtam,átvertek,kihasználtak és valahogy a bizalmam elveszett. Akárhányszor adtam valakinek egy esélyt,mindig visszaélt a bizalmammal. Most már sokkal óvatosabba vagyok mint annak idején,nem hiszek el mindent amit mondanak az emberek. Van egy fiú aki tetszik nekem,és az elmondásai szerint én is tetszek neki. Állítólag ő is sokszor csalódott. Ezért nem nagyon nyílik meg másoknak,szeret titokzatos maradni,aztán ha úgy gondolja,hogy valakiben megbízhat akkor annak meg nyílik.


Ahogy a dolgok alakulnak,nagyon úgy fest,hogy TALÁN összejövünk. De,én félek,hogy átver. Amúgy is nincs önbizalmam,nem tudom elképzelni,hogy pont én kellek neki..


Mindenkiben a rosszat látom addig amíg meg nem mutatja,hogy benne megbízhatok.


Ezt a fiút meg nem akarom ezzel elijeszteni,szeretnék neki egy esélyt adni hátha tényleg ő az akit annyi ideig kerestem. Amíg meg a félelmemet nem tudom leküzdeni nem fog menni.


Szerintetek mit tegyek?!



16,5/L


2011. szept. 29. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak ne parázz ezen, a többi meg majd alakul. Ha ő is sokat csalódott bizonyára megértitek majd egymást. Egy ilyen kapcsolatnak rengeteg idő kell, de ebből lehet akár nagyon hosszú is... Ne kapkodjatok el semmit.. "Pont én kellenék neki?"


Nézz körül kicsit.. Nézd meg a párokat.. sok nem túl szép..sőt kifejezetten ronda embernek is van prja, egy olyan ember aki benne látja a szépet, és azt ami neki kell. Akit tiszta szívéből szeret. És ez a fontos, nem az ami a médiából folyik, hogy legyen nagy melled, feszes segged meg 3 bundád mert csak akkor kellesz egy pasinak, vagy hogy legyen márkás autód meg rengeteg pénzed, mert az kell a nőknek.. ez hülyeség szerintem..


F/16

2011. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Először is, nem tudom megállni: fú szörnyen öreg vagy. Másrészt, ez mindig benne lesz a pakliban, de ha csak úgy hagyod,hogy a dolgok elmenjenek melletted, sokkal jobban fogod bánni. Aki nem mer az nem nyer.

21L

2011. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazatok van!

Valahogy el kéne fogadnom,hogy a 150cm-m mellé,hogy vastag a combom a rajtam lévő 5-8kg felesleg miatt,de van akinek így tetszek..

2011. szept. 29. 20:51
 4/10 mustafa33 ***** válasza:
5 kg felesleg nincs, csak 20 kg. 5el ne törődj.
2011. szept. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Sokszor csalódtam,átvertek,kihasználtak és valahogy a bizalmam elveszett. Akárhányszor adtam valakinek egy esélyt,mindig visszaélt a bizalmammal."


16 évesen te aztán megkaptad az élet ocsmányabb arcát mi? A sok csalódás mint "azt mondta megveszi nekem azt a kocsit de neeeem".

Nice...

2011. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja bocs, 16,5.
2011. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért mert a mai tini lányok 95%-nak az a csalódás,hogy nem vettek meg neki ezt meg azt nem azt jelenti,hogy én is ilyen vagyok. Köszönöm szépen!;)
2011. okt. 1. 17:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát a szövegkörnyezet eléggé arra utal hogy nálad szállingóztak a pasik.
2011. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy neked arra utalt. De csak én tudom,hogy így van e vagy sincs.


Azért kösz a választ. Hy.

2011. okt. 1. 17:40
 10/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:16 -as válaszadó büntet :D



Két lehetőség van: elfogadod és megbízol benne vagy nem.

ha nem ez van,ha igen az van. Ez krvára nem rajtunk múlik.



Megbizol benne?



Igen>Akkor járjatok bzmeg.

Nem>Akkor ne járjatok bzmeg.

Nem ismerjük a csávót. Szóval kivételes alkalmak amikor neked kell döntened.

2011. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!