Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Depressziós vagyok? Vagy mi a...

Depressziós vagyok? Vagy mi a bajom?

Figyelt kérdés
A hangulatom nagyon ingadozó, sokszor vagyok szomorú. Utálom a meleget, esös idöben boldogabb vagyok, mint ilyenkor nyáron. Nehezen barátkozom, visszahúzódó vagyok. Szeretek egyedül lenni, ha társaságban vagyok, sokszor egy idö után félrevonulok (mint most is) és akkor megyek nagy nehezen vissza, amikor már a tizedik ember jön értem. Nagyon érzékeny vagyok, sokszor sírok, ami jól is esik. Sokszor érzem úgy, hogy nincs értelme az életemnek, hogy milyen szerencsétlen vagyok. stb. Ezek szerint depressziós vagyok? Vagy miért van ez? Mit tehetnék ellene? 15/L
2011. aug. 24. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ha senkit sem érdekel, hogy depis vagy, lehetsz boldog is. Az eső tényleg jó, az átlagos punnyadás helyett egy kis friss, mozgalmas időszak, pont mint ahogy a való életben is. 16/F
2011. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Depi esetén nem "sokszor" hanem inkább "állandóan" rosszul éreznéd magad. Aki depis az nem örül az esőnek sem és nem esik jól neki a sírás.


Ingadozik a hangulatod. Egy ember azt mondta, a boldogtalansághoz idő és magány kell. Szerintem nagyon igaza van. Gyanítom hogy jó társaságban te is jól érzed magad :)


Egyébként én is hasonlóan voltam (csak nem sírtam, F vagyok) és tényleg azóta vagyok jól, azota vagyok boldog, hogy nem magammal foglalkozok, nem a belső világommal, hanem másokkal. Akiket szeretek.

2011. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!