Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Súlyos lelki problémák....

Súlyos lelki problémák. Hogyan tudnék magamon segíteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy velem senki se barátkozik, mindenki csak a hülyít. A nyáron senkivel se tudtam eddig tall.ni mert vagy nem jönnek el, vagy vmi kifogást találnak előtte egy-két nappal. Mit tehetnék? Teljesen elvesztettem a magamban és más iránti bizalmam. :(


17/F


2011. aug. 14. 11:31
 1/7 anonim válasza:
Ezzel én is így voltam. Ne add fel! Addig kell próbálkozni amíg egyszer sikerül.Ne vedd az ilyen lányt figyelembe egyszerűen lépj tovább. :) Nekem is csak sokára sikerült de sikerült.
2011. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is igencsak így vagyok. Lenne kedved beszélgetni? 16/L
2011. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ne rinyálj, kapd inkább össze magad, köztudott, hogy a csajok a magabiztos srácokra buknak.
2011. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
43%
szard le őket a gec.ibe.
2011. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
ne foglalkozz velük. üsd el az időt valamivel, keress hobbit, vagy menj bulizni. vagy akármi. csak ne süllyedj önsajnálatba..az a legrosszabb. ÉLJ az élet rövid ! kívánom, hogy összejöjjön :) L/14
2011. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezzel én is igencsak így vagyok. Lenne kedved beszélgetni? 16/L


Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:14

Privát e-mail a válasz írójának


Írtam neked :)

2011. aug. 14. 19:08
 7/7 Kapitány_úr ***** válasza:

Nézd, ha nem mutatsz fel semmilyen karaktert, értéket, jellemet, satöbbit, ami miatt bármilyen társaságnak érdemi tagja lehetnél, addig ez így is fog maradni.

Vizsgáld meg, miben vagy jó, miben nem, és hogy hol a helyed.

Célok, önmegvalósítás powa'

2011. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!