Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy 20 éves lány nem akar jogosítványt?

Figyelt kérdés
Pedig a szülei fizetnék, szinte könyörögnek neki, hogy csinálja meg, de egyszerűen nem akarja, fél a balesetektől..
2011. okt. 3. 22:36
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
100%
29 éves vagyok és nekem soha nem lehet jogsim, mert epilepsziás vagyok. Ha nem akarsz külföldön babysitter lenni, kamionsofőr, amerikai felfogású személy, aki a wc-re is azzal jár, akkor nem kell aggódnod, anélkül is teljes életet lehet élni és még egészségesebb is sokszor, mint a kocsi, ráadásul balesetmentes.
2011. okt. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy az elején mindenki le lett szavazva, aki szerint normális... :)
2011. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem akarsz hát nem akarsz, nem dől össze a világ, így is lehet élni, csak én elnem tudnám képzelni.

Balesetektől meg minek félni? Buszbaleset, vonatbaleset is szokott lenni, sőt gyalogosan is érhet bármi, akkor ennyi erővel ki se kéne mozdulni otthonról.

2011. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Szerintem is teljesen rendben van, ha valakinek nincs jogosítványa. Amúgy is környezetszennyező, a tömegközlekedés biztonságosabb, és ha valahova nagyon kell autó ott a taxi.
2011. okt. 4. 10:46
 25/30 anonim ***** válasza:
86%
tök normális. közel vagyok a 30hoz, ráadásul férfi, mégsem akarok jogosítványt.
2011. okt. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Szintén húsz éves vagyok, és én se akarok jogosítványt. Mondjuk a magasságom miatt is (148 cm) necces, hogy engednének-e volán mögé. (Hivatalosan 150 centitől lehet valakinek jogosítványa)
2011. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

20 éves leszek lassan, de én sem szeretnék jogosítványt.

Én is félek valamiért a vezetéstől. Tényleg nagy felelősség, ha az ember autó mögé ül. Mindenre kell figyelnie, én meg pont olyan vagyok aki elbambul általában.

Nem szeretnék balesetet sem okozni.

Amúgy is jobban szeretek sétálni, hosszasat. Van amikor buszozni is szeretek de ez csak akkor ha nagyon kevesen vannak a buszon.

2011. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
100%
25 éves nő vagyok, sosem éreztem késztetést arra, hogy letegyem a jogsit. Kis városban élek, nagyon szeretek sétálni, nézelődni, mert kikapcsol, nem hiányzik az az ideg, ami az autóvezetéssel jár(pl múltkor egy barom majdnem a párom autójába hajtott).
2011. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem idegeskedek, nekem ez egy szórakozas
2011. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Megtanítsalak hogy ne félj??? :)

Normális amúgy!

2011. okt. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!