Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik erre tartós megoldás?...

Létezik erre tartós megoldás? (a részleteket lentebb láthatjátok)

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy sokszor nagyon komolyan veszem a játékokat, mindenféle nemét beleértve. Ez többnyire egyén/helyzetfüggő, mert akadnak azért kivételek, de olykor nagyon át tud ez csapni nálam a szélsőségekbe. Ha valamire rá kell, hogy vezessenek (mert magamtól nem találnám ki) vagy elrontok egy olyan dolgot, amin mindenki más csak jót kacagna, én elszégyellem magam, és már oda is lett a hangulatom. Leblokkolok, és akármit elkövetnék, semmi sem jelent megoldást, leszámítva talán azt, hogy néhány perc elteltével oszlik ez a gátlásom. Mit tehetnék, hogy ne csappanjon meg az önbizalmam a játékok alkalmával?
2010. febr. 21. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:

jah én is így vagyok..teljesen kiakadok ha veszítek akármiben, vagy nem tudom valami alap kérdésre a választ :S

16L

2010. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Úgy gondolom, hogy ezen nem lehet változtatni, ez egy velünk született dolog. Én is ilyen vagyok, próbáltam rajta változtatni, sikertelenül. Azért lehet ez, mert az átlagosnál több versenyszellem szorult belénk, és mindig arra törekszünk, hogy mi legyünk a legjobbak. Ezt akár nevezhetjük maximalizmusnak is, de nem teljesen pontos. Összegezve fogadd el magad olyannak, amilyen vagy.
2010. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én is ezzel küdök. Sokat nem lehet tenni ellene. Ahogy azt előttem már elmondták: fogadd el magad ilyennek. :) Az sem hátrány, ha megtanulsz nevetni magadon, nekem ez bevált.
2010. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh, nagyon köszönöm a tanácsaitokat!
2010. febr. 22. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!