Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan daginak látom magam...

Olyan daginak látom magam krvára szégyenlek már lemenni a boltba is mert úgyérzem néznek legszívesebben elbújnék valamelyik bokorba. Szerintetek is van okom erre igaz? (kép)

Figyelt kérdés

Anyu persze mondja hogy nem vagyok kövér de neki ez a dolga nem mondhatja hogy de kislányom te egy zsírdisznó vagy...


[link]


[link]


2011. okt. 5. 08:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Szerinted nem adtak értelmes válaszokat neked??(mert,hogy ironikusan idézőjelbe tetted.

Akkor majd én adok értelmes választ.

Mivel a kérdésedet a családi kapcsolatokba raktad,mert feltételezem kevés eszed van,hogy megtaláld a szépség kategóriát(oda mennek ezek a kérdések) A tanácsom,hogy ülj le anyukáddal és apukáddal beszéljétek meg a kövérségi gondjaidat.

Egy kérdés: Nem érzed szánalmasnak hogy ilyen kérdést feltettél??Nos??

2011. okt. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

emese vok,azt fontoskodok :


[link]


egyébként finomított formában,én is az első válaszoló véleményével értenék egyet

2011. okt. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

nem nem érzem szánalmasnak..Mivel ez egy annonim oldal.

Nem kell egyből letámadni hogy biztos vékonynak látom magam.A nagy szrt arra még nem gondoltatok hogy azért teszem fel hogy kapjak önbizalmat? Mert kb a padlót súrolja?

2011. okt. 5. 08:54
 14/34 anonim ***** válasza:

jesszus, kb másfélszer ilyen csipőm van mint neked... (most kezdek diétázni de csak azért mert csontproblémáim vannak s azt gondolom h minél kevésbé terhelem őket annál jobb)de amugy kitünően érzem magam a bőrömben...

akko most a te agyaddal vagy az enyémmel van a baj? :(

2011. okt. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

drága kérdező légyszives keress rá a neten az önbizalom szó fogalmára...

mások által soha de soha nem fogsz önbizalmat kapni, max egy kis magabiztosságot egy témában

tényleg szánalmas

2011. okt. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
látnád ruha nélkül nekem milyen csipőm van tiszta háj az egész.Annyi kitartásom meg nincs hogy lefogyjak...Annyira rossz:(
2011. okt. 5. 08:59
 17/34 A kérdező kommentje:
Egyébként 165 cm vagyok és 65-66 kiló szóval ne mondjátok már hogy nincs túlsúlyom...
2011. okt. 5. 09:00
 18/34 anonim ***** válasza:

"A nagy szrt arra még nem gondoltatok hogy azért teszem fel hogy kapjak önbizalmat?"


Tehát akkor mégsem gondolod, hogy dagadt vagy.

Mert ha határozottan, 100%-osan azt hinnéd, hogy kövér vagy, akkor nem számítana, ki mit mond, mert te tudnád tutira (még ha nem is az lenne a valóság), hogy kövér vagy.


Tehát látod magad objektíven. Látod, hogy nem vagy kövér. És most olyan emberek kommentjeit várod, akik szintén látják, hogy nem vagy kövér.

2011. okt. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

valószinüleg az izom meg csontjaid jobban huznak, ezért nem kellene annyira számolgatni a kg-t,

én 65-70 kg között mozgok jelenleg, és simán elhinné bárki ha azt mondanám hogy 7hós terhes vagyok..

elején még rá is kérdeztek!

ugyhogy nincs miért aggodnód

2011. okt. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Pedig igazuk van a többieknek.Az aki kövér és tudja is magáról hogy az,az soha nem fog képet feltenni magáról.Az ilyen kérdéseknél amikor felraknak egy elfogadható alakot,nem szolgál más célt csak azt hogy minél többen fényezzék.Ha meg úgy érzed hogy dagi vagy akkor agyilag vizsgáltasd ki magad,mert ott nagyobb gond lehet.

Csak megjegyzem,hogy én boldog lennék a 67 kilónak is.

Mert ha valaki akkor én kövér vagyok.(Nincs is fent sehol kép az alakomról,soha nem is tenném fel) én 162 cm magas vagyok,és 89 kiló..Jelenleg is fogyókúrázom,és van amikor sírva fekszem le,mert 1-2 óra kemény edzés után a mérlegre állva nem mutat változást..(pedig van mert 94 kiló voltam)

Én diétázom,sportolok,dolgozom,és csak remélni tudom,hogy 2-3 év múlva kitehetek egy egész alakos képet magamról a facebookra úgy,hogy nem kell szégyenkeznem..

Szóval kezeltesd magad ha kövérnek érzed magad..

2011. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!