Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez is kétszinüségnek számít,...

Ez is kétszinüségnek számít, ha ilyet teszek?

Figyelt kérdés

két dolog..

egyik, van egy osztály társam, akivel ovi óta ismerjük egymást... régebben utáltam, nem is találkoztam vele sulin kívül.. mostanában egyre többet járt rám, és olyan dolgai voltak, h pl egy haverom uszította a barátnője ellen alaptalan dologgal, másokat idegesít és csak röhög rajtuk stb.. egy negatív tulajdonságommal cseszeget napokig stb.. többen is mondták haveri körömből, h nem kedvelik.. hétvégén megyünk sátrazni, és kérdeztem egyik csávót, h ő ugye nem jön.. és vissza mondta neki, és ezen megsértődött, h én milyen kétszinü vagyok...


a másik, hogy régebbi haveri köröm, akik abból áltak, h egész nap csak gépeznek, néha kijönnek napi 1 órát sétálgatni, ma ki akartak hívni, és azt mondtam majd 1 óra mulva.. ők nem olyanok, akiknek ha azt mondom h ma nem akkor azt mondják jólvan.. mielött letelt az egy óra elmentem otthonról, másokkal.. jöttek hozánk, anyám mondta h nem vagyok itthon, hívtak, és nem vettem fel...

most ők is be vannak sértődve, h én sose vagyok velük, és milyen kis g**i vagyok.. nem lógok velük már nyár óta, csak msn-en beszéltünk eddig, vhogy kerültem a társaságukat..

-----

szerintetek, ezek kétszinüségnek számítanak?

az első tudom, hogy valamilyen szinten annak..


2009. ápr. 29. 20:17
 1/8 A kérdező kommentje:

ha jól tudom, kétszinű-t arra szokták mondani, aki jópofizik vkinek, a háta mögött meg kibeszéli...

az én esetemben nem pont így van, mert én nem jópofizok, (az első dolog) annak az illetőnek...

2009. ápr. 29. 20:20
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

"régebben utáltam, nem is találkoztam vele " csak régen ? vagy még most se szereted ? mert ha most se kedveled és a háta mögött is azt mondod , hogy neked ő nem szimpi, akkor ez nem kétszinüség.

Sztem a második sem az ,mondjuk ha msnen "jópofizol " velük és élőben meg nem vagy velük akkor az már kétszinüségnek számít , de ha ez csak egy egyszeri alkalom volt akkor semmi , bárkivel előfordul , hogy nem szeretne találkozni valakivel / valakikkel egyszer - kétszer :D

2009. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

bocsi a komentet , nem olvastam el ...Ebben az esetben nem vagy kétszinü :)

első voltam.....

2009. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

volt egy idő, mikor elvisteltem, nem zavart (2-3 hónap)..

kb.. egy-két hónapja jött ki megint, h kezd zavarni a viselkedése.. beszéltem haverokkal, ők se szeretik.. 10ből 8 at idegesít ha ottvan, 2 elviseli :)

egyszerüen irritáló esetek 85%ban ha ottvan..



a második, pedig hogy ők egy olyan társaság, hogy hétvégén feljárnak egymáshoz gépezni/ps -ezni.. délután kijönnek mostmár h jó idő van, 1 órát fel-le járkálnak.. esetleg elmennek focizni kb 2 órát.. (utálok focizni, nem is tudok)..

nem lógok velük már nyár vége óta.. próbálom őket kerülni, mert velük csak unatkozok úgyis.. van egy másik táraság, akivel megin csak semmit nem csinálunk, csak beszélünk.. de nem a kocka dolgokról.. és elhülyülünk.....

eddig mindíg úgy sikerült kivédeni, h hamarabb elmentem mint h jöttek.. de most, még haza se értem suliból, már ott áltak a kapuban.. és így mondtam, h jövök 1 óra mulva.. mondtam nekik, h nincs kedvem kijönni.. fáradt vok stb... de nem hagynak békén.. ,,..gyere már ki.. el kóvájgunk..." stb..

msn-en nem jópofizok.. igaz, h elbeszélgetek velük ha arról van szó.. kb annyit jelent, h codra felmegyek néha utánuk..


szerintetek?

az a baj, h tudom magamról, h kétszinü vagyok vmennyire..

mert akivel bajom van ha elmondom nem neki.. de ezeket most nem érzem annak, mégis vhogy...... zavar h nagyjábol tudom mit gondolnak..

2009. ápr. 29. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg nekik, hogy nem akarsz velük lenni? Akkor nem piszkálnának. Ha csak codozásra kellenek, oda úgyis találsz másokat.
2009. ápr. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a második inkább kétszínűség. Ha én nem akarok valakivel menni valahova, akkor nem kifogásolok, hanem megmondom, hogy nincs kedvem, és később se lesz. Sőt, azt is meg szoktam mondani, hogy: nézd, szerintem kölcsönösen nem kedveljük egymást, kár erőltetni.

Az első esetben pedig semmi rossz nincs abban, hogy rákérdeztél, ezt mindenki megtette volna. Inkább a haverod volt rosszindulatú, hogy visszamondta neki.

De szerintem a tiszta játszma jobb. Ha valakivel nem akarsz haverkodni, akkor ne kifogásokkal jöjj, ne hagyj benne hiú reményeket. Legyél következetes.

Akivel nem akarsz barátkozni, ne is keresd a társaságát! Jobb ez így mindkettőtöknek. Szerintem.

2009. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem kétszínűség, csak mások nem veszik figyelembe ha valamit nem szeretnél és éretlen módon besértődnek olyankor, mikor nem kéne.
2009. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberi kapcsolatok nem ilyen szikla szilárd érzelmekkel párosulnak, főleg fiatalkorban, tehát lehet egyik nap jobban érdekel az a valaki mint a következő nap és lehet, magad sem tudod eldönteni, hogy akarsz-e vele találkozni vagy sem, ilyenkor gyakran idő kell, nehogy rossz döntést hozz és nehéz legyen visszacsinálni, amikor nem is úgy gondoltad ahogy lejött.
2009. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!