Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek hogy a szexuális dolgokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy a szexuális dolgokra rá megy a kapcsolatom! Segitség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
fél éve vagyok a pasimmal nagy szerelem volt.Már az elején tisztáztuk hogy szexet nem akarok mert még nem érzem magam késznek rá.Ő is szűz,megértette.Kézzel kielégítés viszont már volt.Régebben csak havonta egyszer kétszer kívántuk annyira meg egymást hogy eljussunk odáig.Viszont egy hónapja szinte Minden alkalommal annyira egymásra izgulunk,hogy azt vesszük észre hogy máris elélvez az egyikünk .. szerintem ő ezt nagyon élvezi,ahogy énis,csak félek hogy rámegy a kapcsolatunk romantikája,és hogy már nagy részben csak ez a fontos neki kettőnk között.. mikor ezt elmondtam neki azt mondtta erről szó sincs,mégis így érzem.ti mit tennétek a helyembe?:S 16/L
2011. jún. 11. 10:03
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia:) Szerintem semmi okod sincsen félni...Ugyanis most fedezitek fel egymás testét. Azt mondtad fél éve együtt vagytok, mégsem feküdtetek le. Ha őr is vár rád, akkor ezzel az egésszel nincsen semmi probléma. Most kísérlteztek, ami annyira tetszik neki, hogy nem bírja abbahagyni. De gondolj csak beled. ha csak ez a dolog kellene neki, és nem pedig VELED együtt ez a dolog, akkor már elhagyott volna, mert a SZEX az, amit mástól is meg lehet kapni. Főleg ha megkérdezted, és ezt mondta rá, akkor meg plána ne járasd ilyen hülyeségeken az agyad:) Persze beszélgetni,beszélgetni,beszélgetni!! A legfontosabb, hogy mindig elmondd neki hogy mint kattogsz, mert csak így fog megoldódni.
2011. jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
drágám:) ez cseppet sem kóros, és ettől nem szeret kevésbé. sok kapcsolat már évek óta tart, szeretik és tisztelik egymást, és bizony szeretkeznek is minden nap...
2011. jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen, már ez elől nem menekülhetsz, hidd el ha nem lesz szex pont amiatt lesz vége a kapcsolatnak, vannak igényeitek, illetve általában hosszú kapcsolatot minidig a szex húzza ki, meg az kell a harmonikus kapcsolathoz.
2011. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Én már 3 és fél éve vagyok együtt a barátommal és én is 16 voltam, amikor először megtörtént, de 10 hónapot vártam a sexel.Előtte nekünk is csak petting volt és élveztük is.Majd eljön nektek is az a pillanat, hogy készen álltok rá!:)Persze, hogy élvezi, de erre nem fog rámenni a kapcsolatotok nyugi:D
2011. jún. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Persze, hogy élvezi"


Mert te nem? Te most valami kiváltságot adsz neki? Neked is ugyanúgy szükséged van rá...

2011. jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt írod, tetszik neki, hogy ezt te is élvezed, szeret neked örömet okozni.

Ez máris több romantika, mint amire a legtöbb hasonló korú fiú képes. :)

A romantika és a szex nem zárja ki egymást, sőt, egy kis pettinget is lehet romantikusan űzni.


30N

2011. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!