Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megszakadt a kapcsolatom a...

Megszakadt a kapcsolatom a külvilággal. Segítség?

Figyelt kérdés

A középsuliban volt körülöttem egy folyamatosan haladó atmoszféra, tömeg szinte spontán szerveződő baráti programok. Minden, amit csak akartam.


Nagyjából minden ismerősöm bejutott az egyetemre. Én itt maradtam otthon egyedül az (agyilag) enyhén beteg anyámmal. Próbálok a talpamra állni, de már nem sodor az ár. Egyedül vagyok. H találnék munkát sem lenne másképp.


Zátonyra futott az életem,


2011. okt. 9. 17:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Először is ne a Facebookon éld az életedet.

Kit érdekel, hogy ki kit, vagy mit "lájkol"?

Kezdj el a valóságban élni, új emberekkel ismerkedni, dolgozni, haladni előre.

Tűzz ki célokat magad elé!

A fejed se fog fájni attól, hogy ki kit jelölt, lájkolt, kommentelt.

És sokkal szebb életed is lesz.

2011. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok, amiben Te. Középsuli után megszakadtak a szálak a többiekkel és mondhatna egyedül vagyok. Igaz, hogy járok egy képzésre, de nem nagyon dumálgatok az ottani emberekkel. Az előttem szólónak igaza van, hogy ne FB-n éld az életed. Én is eddig ott éltem és annak az időszaknak már vége, akármennyire is egyedül vagyok nem visz előre. Sz@r egyébként a magány, de bízom benne, hogy egyszer megváltozik az életem.

21/F

2011. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!