Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában rá szoktam írni a...

Mostanában rá szoktam írni a rég nem látott ismerőseimre és elkezdünk beszélni, de ők nem méltatnak arra hogy rám írjanak, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

én vagyok a fura. vagy ők?


vagy ez az egész hülyeség?


te hogyan reagálnál ilyen szituban? lexarnád mer van más dolgod is vagy mit tennél?(visszaírnál vagy nem)

17f


2011. júl. 22. 21:24
 1/4 hümi ***** válasza:

én kb. senkire se szoktam ráírni, pedig vhogy mindig bennem h " na gyerünk.." de nincs túl nagy kedvem hozzá.. :D

ha egy rég nem látott ismerős lennél akit nagyon bírtam/bírok akkor örülnék :D

de van olyan akivel csak akkor beszélek ha rámír, ha persze eltudott kapni, mert mostanába ott se vagyok sokszor eléhető, de ha elkap akkor nagyon-nagyon örülök, na de mind1... szal visszaírnék kedves kérdező :D

2011. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem fölösleges ezen rugózni, ha valakit rég nem láttál, annak oka van. :) azokkal foglalkozz akiknél nem kell erőltetni


igaz ha lenne 1 kis gerinc bennük legalább válaszolnának hogy bocs nem érdekelsz. de az is lehet hogy van oka...


tehát személyfüggő, nem lehet így válaszolni

2011. júl. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elkezdünk beszélgetni. de nemhiszem hogy rámírtak vna ha én nem írok rájuk :D
2011. júl. 23. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:
konkrétabban: felejtsd el őket
2011. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!