Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tehettem ekkora hülyesége...

Hogy tehettem ekkora hülyeséget? Magam sem tudom az okát.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy tavaly összejöttem egy fiúval, aki baromi csúnya volt (tényleg kib*szott nagy error, mindenki hülyének nézett kb, h hogy nyúlhatok hozzá),szakadt, emellé lusta, semmit nem kezdett magával, esélye nem volt arra, hogy valaha legyen bármilyen karrierje, meg az is, hogy lehessen közös életünk. Sokat beszélgettünk, először jó fejnek tűnt nagyon, meg úgy tűnt, h nagy szíve van meg stb, de ennek ellenére még csak nem is tetszett, szerelmes sem lettem belé, mégis együtt voltam vele, és még a szüzességem is neki adtam. A kapcsolatunk alatt csakis kizárólag én hoztam áldozatot, nem is akármilyeneket. Közben összevesztem miatta a családommal is, folyton veszekedtem anyukámmal, szinte természetessé vált, hogy szembemegyek vele.

A kapcsolat is egy rakás sz@r volt, folyton bántott, nem értékelt, pedig aránytalanul jobb nő vagyok minden szempontból, mint amennyire ő jó pasi. A végefelé csak sajnálatból voltam vele együtt.

A lényeg, hogy magam sem tudom az okát, hogy miért voltam vele...Ég a bőr az arcomon, ha arra gondolok, hogy vele voltam. Komolyan elmebetegnek érzem magam. 1000x néztem magamba, és próbáltam megfejteni h MIÉRT, de nem találok választ. Ezzel az erővel ki tudja még milyen hülyeségeket fogok csinálni... Segítsetek megfejteni, hogy miért követhet el egy ilyen megmagyarázhatatlan dolgot egy ember! :S


2011. okt. 16. 16:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok emós. :D

Miért lennék? Nem fáj, nem kesergek, csak keresem a miértekre a választ.

2011. okt. 16. 17:21
 12/12 anonim ***** válasza:
épp azért, mert rossz akartál lenni, mint az összes nő, ha kijött a babázó korból. gratulálunk, sikerült.
2011. okt. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!