Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Ideggyenge vagyok...

Mit tegyek? Ideggyenge vagyok teljesen?

Figyelt kérdés

most kezdtem az egyetemet, és szokatlan, emiatt fárasztó, meg hát az önellátás is új. Eddig is elég önálló voltam, de mégis teljesen új minden és feszült vagyok tőle, mert sok mindent nem értek. Közben utálom magam, mert nem találok munkát, nem sportolok. Most hazajöttem és mindenkivel csak összeveszek a családban, a barátommal is állandóan kötekedek. Tök gáznak érzem magam...ez normális ilyenkor? Képes vagyok elsírni magam, csak mert azt mondja a barátom h most nem ér rá beszélni, pedig ez máskor is így szokott lenni, sokszor nem ér rá egyikünk nincs abban semmi. A húgom azt mondta ideggyenge vagyok, igaz ez? Hol kezdhetnék neki a változtatásnak?

köszi

18L


2011. szept. 16. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
nőj fel
2011. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Még teljesen új a suli, a környezet meg minden. ha ideges vagy vegyél egy nagy levegőt tartsd bent egy kicsit és fújd ki. ülj le, gondold át hogy hogyan szeretnél tanulni, hogy biztos bele fér-e a munka a tanulás mellé.a barátoddal beszéljetek meg időpontot h pl minden nap 5től 6ig beszélgettek vagy egy konkrét időpontot amikor időt szakítotok egymásra és akkor nem kell idegeskedned emiatt.
2011. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
szedj magnéziumot..
2011. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen szedj vitamint, vagy béres cseppet az erősíti az idegeket. Aki tanul is meg dolgozik is annak nagy szüksége van arra hogy sportoljon, különben tényleg idegileg kikészülsz. A szellemi munkát egyensúlybe kell hozni a fizikaivel. Sajnos nekem ezt nem tanácsolta senki annak idején, és idegkimerültséggel idegorvoshoz kerültem.


Az önelláttás: Egyszer vásárolj be egy héten, írj listát mikor mit eszel, mit kell ehez venni. Nincs idő mindennap boltba szaladgálni, elveszi az idődet. Tervezd el mikor mit csinálsz, oszd be a napod, heted. Beszéld meg valakivel hogy ő hogy csinálta. Ez a kezdet bele kell jönni...

2011. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Az önellátás megy, csak kicsit fárasztó még, de azzal nincs problémám. Ami nagyon bánt, h a barátomba állandóan belekötök és mindenen megsértődök, meg h az önbizalmam a béka s-gge alatt, nem is értem h miért van még velem... :(
2011. szept. 16. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!