Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kihagyok hizlalò...

Ha kihagyok hizlalò dolgokat az étrendböl, az önmagában eredményez fogyást?

Figyelt kérdés
Kihagynàm a kenyeret, èdessèget, csipszeket, cukros italokat stb, es inkabb mûzlit ennèk, hùsokat, kètszersültet, gyümülcsöt àsvànyvizet, teàt, stb; ez önmagàban elèg lenne, hogy màsfèl hònap alatt lefogyjak olyan 3-4 kilot?
2008. okt. 3. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hetente nehanyszor meg mozognal is mellette (pl.: uszas, biciklizes, tempos gyaloglas, kocogas, futas,ilyesmi) amivel magasan tartod a pulzusod legalabb 30 percig, akkor tuti elered amit szeretnel.
2008. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még többet is lefogytam ezzel a módszerrel - igaz, előtte tényleg "zabáltam" szó szerint. Ha kihagyod, amiket írtál, tuti meglátszik hamar, persze a mozgástól még csinosabb leszel :))
2008. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. És ha azt még meg tudnád tenni, hogy este 6 után nem eszel csak gyümit, akkor még hamarabb eléred a célodat. Nekem így már sikerült.
2008. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, megpróbálom, és remélem igazatok lesz
2008. okt. 3. 15:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A kenyeret ne hagyd ki, azaz pontosítok a GABONÁKAT NE HAGYD KI az étrendedből. Kis mennyiségő, TELJES ŐRLÉSŰ rozs / tönköly kenyér csak a javadra válik. Vagy ha nem kenyeret ennél, akkor egyél kölest, hajdinát, natur zabpelyhet, árpát, barnarizst, kukoricadarából puliszkát.


A gabonák szerepe hogy állandó szinten tartsák a vércukrodat, és ne legyél éhes! táplálkozz rostdúsan, fogyassz sok zöldséget! reggelente gyümölcsöt.

2008. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez az utolsó hozzászólás durva volt....

A gabonákat tényleg nem kell kihagyni, de a fehér kenyeret messziről kerüld! (én még a lecsót, paprikás krumplit is a nélkül eszem jó ideje). Viszont "nasizhatsz" Bio Kölesből, Bio Bulátából (búzacsíra) amennyit akarsz, olyan, mint a kuki (finom:)). Vagy extrudált kenyeret is ehetsz. Reggel egyél egy kefírt, ez kipucolja a beleket.

Én úgy tudom - lehet, hogy rosszul (?), hogy este nem jó a gyümölcs. Valahol olvastam vagy hallottam.

2008. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 50 kilós vagy valóban, akkor miért akarsz fogyni?
2008. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!