Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy gyerek az osztályunkba...

Van egy gyerek az osztályunkban akiből mindenkinek elege van, tennem kell valamit, mi legyen az?

Figyelt kérdés

Harmadéves vagyok és egyik osztálytársamról van szó. Egész életében amióta ismerjük, mindig is bunkó volt mindenkivel, lányokkal is. Apja lenézi, ezért ő is lenéz mindenkit, hogy kompenzálja ezt. Valahányszor szóltunk hozzá mindig csak félvárról válaszolt és már elegünk van ebből.


Ez még mind oké, mert a hülyékkel egyszerűen nem foglalkozik az ember. Viszont ő elkzdett foglalkozni a Vonzás Törvénye meg A Titok című marhaságokkal. Ezek az ég világon semmit, csak önbizalmat adnak neki. Megmutatják, hogy minden ember a lába előtt heverhet, ha ő azt kívánja. Magabiztosság: a legjobb ópium egy hataloméhes, nagyságról képzelgő embernek.


Ebből van elegünk, hogy nemhogy nem veszi észre magát, még büszke is rá hogy ilyen. Felemelt fejjel jár, megjátssza a komoly embert miközben csak egy szánalmas gyerek ő is...


Mit tegyünk, mit mondjunk neki hogy leálljon? Szerintem valhogy le kéne törni ezt a nagy megjátszott magabiztosságot, de hogyan? Be kéne égetni? szerintem igen. De hogyan???? mit mondjunk? Igazából már mindenkinek elege van ebből, nem csak nekünk hanem a tanároknak is...


18/F


2011. jún. 4. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnék semmit. Minek?
2011. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
De így belegondolva, lehet mégis működik neki a "titok".:D Eléri vele a célját :D
2011. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jol meg kellene verni:)) komolyan de csak ovatosan titokba :) de lehet ezzel akarja felhivni a figyelmet hogy nincsenek barátai ugyhogy barizzatok vele vagy ilyesmi ha el van nyonva otthon valahol ki kel élnie magát
2011. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Majd az élet letöri a szarvát.
2011. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem érte el a célját, mert mindenki gyűlöli. Kinek lenne a célja hogy gyűlöljék? Köszönöm a válaszokat, én is remélem hogy kapni fogja a pofonokat az élettől...
2011. jún. 4. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
szerelem
2011. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ha nincs közönség, elmarad az előadás!"


Nemes egyszerűséggel át kell nézni rajta.

Ha minden osztálytársad is betartja következetesen ezt, akkor fél évet nem adok, és "nyitni fog" felétek.


"Az ember társas rém!"

2011. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha beégetitek egy önbizalomhiányos szerencsétlen lesz.

Hagyjátok így

2011. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ignoráljátok őt!
2017. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!