Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha most költöztem...

Mit tegyek, ha most költöztem egy teljesen idegen városba és senkit sem ismerek ott? Hogyan tudnám ezt megszokni?

Figyelt kérdés

Teljesen egyedül vagyok,magamra utalva,nincs rokonom, se ismerősöm itt, a várost sem ismerem,a tanulás miatt költöztem ide,valamint dolgoznék is de még enm találtam munkát,előtte már dolgoztam, csak a lakóhelyemen

Felnőttképzésre járok heti 3X,lassan fél éve,eddig autóval jöttem az iskolába, de sokba került így ideköltöztem.A tanfolyamra 1 hónapja járok,de nem hiszem hogy összebarátkozok majd valkivel, mivel tanfolyamnak pár hónap múlva vége, és a többiek amúgy is idősebbek sokkal(én 19 vagyok.)

Nem tudom hogyan szerezhetnék barátokat,ha nincs a városban ismeretségem.Mit tehetnék?


2010. márc. 3. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Van valami hobbid? Kezd el csinálni, és találsz majd embereket. Járj táncórákra, kezdj el sportolni, és találkozol emberekkel.
2010. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Melyik városba költöztél??

Amúgy én is így voltam ezzel 3 éve, de a neten is lehet barátok (barát barátokat) találni... Fórumokon pl. Jó, tudom, az is idő, de a hobbival is tényleg jönnek az új ismerősök...

2010. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szombathelyre
2010. márc. 3. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!