Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 1, Mit gondolsz, mi a legnagyo...

1, Mit gondolsz, mi a legnagyobb hiba az emberekben?

Figyelt kérdés

2,Mik azok az értékeid, amikre büszke vagy?


3,Mi alapján ítéled meg a többi embert?


2011. márc. 6. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

1: [link]

[link]

2: Altruizmus

3: Fogalmam sincs.

2011. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. ezt nemtudom elmondani... talán az önzőség, és a kapzsiság, de szerintem annyi minden baj van, nemtudok egyet kiemelni...

2. a tanulmányaim, a kedvességem és az, hogy képes vagyok az emberekben a jót meglátni :)

3. Beszéd, kinézet (ápoltság stb.)

2011. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1.A közönségesség, az igénytelenség, a káromkodás, és az, hogy nem tudják magukat mások helyzetébe képzelni.

2.A szerénység a legfontosabb, nem illik büszkélkedni vélt, vagy valós tulajdonságainkkal.

3.Érzelemvilága, intelligenciája, és műveltsége, igényessége (kinézet/ápoltság) ítélem meg a többi embert.

2011. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. az, hogy annyi hibájuk van

2. ezt most nem írom le

3. nem tudom

2011. márc. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
önzőség
2011. márc. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. hazugság

2. becsület

3. megismerés

2011. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Sok van, de leginkább a birkaeffektust, az áskálódást és a mások problémáira magas ívből való sz*rást emelném ki. Bár tudom, hogy van kivétel.

2. Az eddigi tanulmányi eredményeim (nem tökéletesek, de viszonylag jók) és az, hogy nem játszom meg magam, tehát próbálok őszinte lenni.

3. Intelligencia. Számomra az a legfontosabb. (Nem vagyok rasszista és a nemek közt sem szeretek különbséget tenni ilyen téren.)

2011. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!