Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tettétek túl magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tettétek túl magatokat életetek legnagyobb szerelmi csalósásán?

Figyelt kérdés

Múlt kedden szakított velem a barátom, 9 hónap után. Mivel ő Párizsban élt, csak kb havonta tudtunk találkozni. Május elején Skóciában volt, és ott megismert egy ott tanuló francia lányt. Miatta hagyott el. Pedig már épp azt terveztük, hogy vizsgaidőszak után kiköltözöm hozzá Párizsba... Most nem tudom, mit csináljak. Egész nap csak sírok. Számomra ő volt a nagy Ő, nem tudom elfogadni, hogy vége. Ennyire még senkit sem szerettem soha. Egész nap csak sírok, ha pedig nem, akkor bambulok magam elé, mint egy zombi... Egyáltalán nem ézem magam képesnek arra, hogy továbblépjek... Túl sokat veszítettem ezzel a kapcsolattal, erre építettem mindent... A legrosszabb (ez önmagában jó lenne, mert szeretem őket), hogy két és fél hónap múlva találkozom a bátyjával és a barátnőjével, mert jönnek Magyarországra, és félek, hogy még akkor is ki fogok borulni miatta… :S


Ti hogyan éltetek túl a legnagyobb csalódást? És mennyi idő kellett hozzá?


2009. máj. 13. 09:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
1 üveg vodka.
2009. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg idő kellett hozzá. Közhely, de tényleg csak ez számított. Tehettem én akkor bármit, fájt. Az idő viszont begyógyította.
2009. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az idő mindent megold....sokáig fog tartani,de fel fogod tudni dolgozni.Ez történt most velem is.9 évig éltem együtt valakivel.Szakított velem,és a "tünetek"ugyan ezek voltak.Azóta kicsit jobb már.Nem sírok ha rá gondolok.Ezt nem tudtam volna 2-3 hónapja elképzelni...
2009. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
én 2 év 2 hónap után hagytam el a párom.. 2 hónapig nagyon szar volt.. de túlléptem rajta, mert ezt kellett tennem. Sokat jártam ki a levegőre, a kiskutyámmal foglalkoztam, tanultam és lefoglaltam magam. Mindent eltüntettem ami rá emlékeztetett.
2009. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Nekem fél üveg szilvapálinka elég volt.
2009. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

nem végleges ez még szerinem

majdcsak rájön, hogy hülyeség volt eldobni téged

2009. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem meg ne appelálj arra, hogy majd visszetér hozzád, mert lassabban teszed túl magad az egészen. utálom a közhelyeket, de tényleg helytálló, hogy az idő majd segít!!én is túléltem már pár csalódást. eleinte mindenről csak ő jutott eszembe, ahogy a dalokban meg van írva, egy fáról, egy papírzsepiről, egy filmes jelentről.. úgy éreztem, félember vagyok nélküle, nincs értelme semminek, nélküle üres minden. aztán ez lecsitult. aztán már újra volt kedvem emberek közé menni, újra színesen öltözködni, vidámkodni. aztán egy idő után azon kaptam magam, hogy már nem gondolok rá minden percben, megtanultam néküle élni. nem mondom, hogy 3 nap múlva el fogod felejteni, nekem kb másfél év kellett hozzá. a szakítás is egy gyászfolyamat tulajdonképpen, aminek a feldogozását nem szabad és nem is kell sietettni. túl leszel rajta, majd meglátod.
2009. máj. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
levettem a jegygyűrűmet(nem mértem mennyi időbe tellett lehúzni) vettem egy nagy levegőt(azt sem mértem), és az első kedves sráccal akit a szél az utamba sodort elkezdtem ismerkedni(ez egy hét volt, mire fújni kezdett a szél, addigra már "kitomboltam" magam, barátnőkkel lógtam). Én így éltem túl:) (azóta a kedves szél fújta a csemetém apja)
2009. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok idő kell hozzá, baráti támogatás.

Én eljegyzést terveztem, de hát ez van.


Majdnem beleőrültem, de azt hiszem megértettem, hogy miért történt a dolog. A legrosszabb az volt a dologban, hogy még csak úgy rendesen meg sem üthettem a másik srácot. Nyilvános megaláztatás sem volt sajnos, pedig ahhoz értek. :P De még csak egy icike-picike bosszú sem. Tehát semmi b-zioldalra regisztráció a srác nevében stb.

Kibírtam, büszke vagyok magamra :)


Mondjuk az is közrejátszott, hogy nem láttam. Ha szembejön velem az utcán, lehet nekimegyek. Egy fejjel magasabb nálam, de ha állba vágom, megemelkedik :)

2009. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ejj, ezen én is átmentem. Az ilyen külföldre utazós kapcsolatoknak a jó része így végződik, persze attól még mindenképpen megéri vállalni a kockázatot. Inkább örülj, hogy most lett vége, és nem odakint szembesültél a tényálladékkal, mint egy kedves ismerősöm, csak neki Kínáig kellett ezért elmennie.


Így vizsgaidőszak előtt valóban nem szerencsés, de legalább van mibe ölnöd a szerelmi bánatod. A másik amiben megkapaszkodhatsz, amit írtál, hogy erre építettél mindent. Tehát amíg létezett a dolog, addig biztosan sokmindent elértél, amihez ő adott erőt és motivációt. Amit pedig elértél, azt már senki sem veheti el tőled, légy rá büszke és örülj neki!

2009. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!