Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? (Kérdésed túl...

Miért van ez? (Kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés
Minden vasárnap este szomorú vagyok, azért mert holnap hétfő. Szoktam sírni is, de nem tudom hogy miért, csak jön belőlem.. :/ Aztán hétfő reggel már tök vidám vagyok, meg alapból sincs semmi gondom a hétfővel. Iskolába is szeretek menni. De akkor miért van ez a vasárnapi "depi" ? 13/L
2011. okt. 23. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az emberek nagy részénél így van. A vasárnap után kezdődik a meló (ami kinek mi). Neked iskola, nekem is. De hogy sírsz... Menj le, kolbászolj valahol valakikkel. Én is unatkozok ám, főleg hétvégéken. Többek között ezért is válaszolok most neked.
2011. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy a vasárnap után kezdődik a héthői meló, hanem az, amit mondtál. Vasárnap estére túl sok lesz az unalomból, és ez borít ki. Próbáljátok meg a hét végén is elfoglalni magatokat, az unalom a legfárasztóbb a világon (szellemileg). Hét közben megvan a napi elfoglaltság, nem kell törődni vele, de hét végén magatoknak kéne megszervezni az időtöket. Úgy látszik, ez megy nehezen.
2011. okt. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 porsche13 válasza:
mert csak
2011. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!