Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » öngyilkos legyek? (kérdésed...

öngyilkos legyek? (kérdésed túl rövid stb)

Figyelt kérdés
kicsit sem érdekel az életem. semmi kedvem semmihez. ugyanis egy nagy szánalom vagyok, esélyem sincs a boldogságra... csúnya, önbizalom-hiányos, szerencsétlen, ügyetlen, buta, és legfőképpen beszélgetni képtelen leányzó vagyok. világéletemben az voltam, és ez igy is marad, vagy max rosszabb lesz. szóval öngyilkos legyek, vagy mi?
2011. szept. 11. 20:15
1 2 3 4
 1/34 Walk With Me ***** válasza:
79%
Én próbáltam annak idején, de nem bánom már, hogy nem sikerül. Te se tedd. Szívesen elbeszélgetnék Veled erről, ha gondolod, írj egy privátot.
2011. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
71%

Áhh, most miért ilyen depis mindenki? Nem poén az, ráadásul haggyad már ezt a hülye öngyilkosos dumát. Egyáltalán belegondoltál? Tudod, hány embernek okoznál ezzel fájdalmat? Nehogy azt hidd hogy mindenkinek s.zart se érsz. Meg szimplán hullámvölgyben vagy. Tedd magad túl rajta. :D :D tudod hogy? Felejtsd el a faxságokat, hogy te ilyen olyan hülye vagy. Mert nem igaz. Valójában te is nagyon király vagy, mert belőled csak egy van, és te is lettél itt valamiért. :D

és szerencsétlenség... Nagyon király volt, amikor én háromszor is elestem egy nap, egyszer neki a hütőnek. Mégis ugyanolyan mkirály vagyok. :P ahogy te is király vagy, mert te te vagy. ÉS miért ne tudnál beszélgetni? Tudsz. Mindenki tud. :)

2011. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%
Nen, ne, semmiképpen se legyél öngyilkos! Nem éri meg! Átgondoltad már, mit veszítesz az élettől?
2011. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%

hány éves vagy? én 15/f régebben én is ilyen voltam

írj emailt!

2011. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
Szia! nekem is írhatsz privit, ha szeretnél.
2011. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

@walk: mint mondtam, a beszélgetés nem az erősségem, de megkisérlem, h irok neked egy emailt:)

@köcsi: hány embernek okoznék fájdalamat? lássuk csak, ott van anyukám, apum.. hmmm.. akk összesen 2:D miattuk szenvedjek tovább? hát nem. önző vagyok. ez van. mindenki király a földön? nem hinném... én a nyomorék semmitsemérő egyedek közé tartozom. van ilyen.

3.:aha. át.

15/F: 15 vagyok. ok, bár sztem nálam nagyobb a gond.

2011. szept. 11. 20:53
 7/34 A kérdező kommentje:
hát oks, irok az utsónak is:)
2011. szept. 11. 20:53
 8/34 anonim ***** válasza:
81%

Hát b.assza meg, akkor hidd azt. :D

És a szüleidnek okozz fájdalmmat, sz.ard el az ő életüket is, mert a kicsi gyermekük nem érzi jól magát eme kegyetlen világban, es tizenöt évesen kva nagy élettapasztalattal, meg mindennel rendelkezik!

bocs, ez mkicsit kemény volt.

képzeld, nekem rokonom volt öngyilkos. És eléggé rányomta ezzel a bélyeget nagyon sokaknak az életére, még akkor is ha ő pillanatnyilag nem érezte magát jól.

de te tudod minek hiszed magad. Ha baromnak, másoknak is az leszel, de ez ate döntésed. De ettől csak rosszabb lesz neked. Tulajdonképpen, minden ember a saját életét k.úrja el, azokkal a kitalált dolgokkal. Jó, erre mondok példát is. Sokan hallottak arról a végtagok nélküli csávóról. Nem állt magához úgy, hogy ő milyen sz.ar, és felköti magát, hanem elfogadta magát, és boldogan éli az életét, és emberek sokaságának segít. Neked van kezed, lábad? Igen? Akkor ne sírj. Az, hogy nincs senkid, alakulhat máshogy. Egy barátot bármikor szerezhetsz, viszont az a pasas végtagot nem...

kicsit gondolkodj el ezen.

2011. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

nem mondtam, h k.urva nagy élettapasztalatom van, csak azt, h elegem van magamból. mért kéne kicseszett élettapasztalat az öngyilkossághoz? de lehet, h megvárom, míg a szüleim meghalnak, és akkor teszem meg. még meglátjuk.

vagy gyáva vagyok az egészhez és nem ölöm meg magam hanem fetrengek tovább, és számolgatom a napokat:D

akár hiszed, akár nem, nem olyan egyszerű, h ne gondoljam magam "barom"nak. próbáltam már, hidd el.

ja, és hallottam a csávóról, minden tiszteletem az övé. de én nem vagyok ilyen. ha nekem nem lenne kezemlábam, magamba roskadtam volna. éppen ezért respect neki. de én nem vagyok ilyen erős, és soha nem is leszek az. bocsi ha hosszan reagáltam, és ha baromságokat irok, azért is, de én már csak egy kicseszett nagy barom vagyok.

2011. szept. 11. 21:24
 10/34 anonim ***** válasza:
82%

Ne legyél öngyilkos! Ha csak kettő embernek is de nekik te vagy a legfontosabb a világon. Én sem vagyok beszédes, csak 1-2 barátom volt akikkel úgy el tudtam beszélgetni de velük is azért mert kicsikorom óta ismerem őket. De a középsuliban amikor új osztályba keveredtem megtaláltam azokat akik hasonlóak mint én és velük már jobban eltudtam beszélgetni. Nem azt mondom h mindig mindenről eltudtunk beszélgetni, előttük is csendes voltam de nem annyira mint a többieknél. Mostmár h 1 éve ismerem őket így már bátrabban beszélgetek velük.

15/L Ha akarod írhatsz privit és elbeszélgethetünk

2011. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!