Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan törődjek bele abba...

Hogyan törődjek bele abba hogy nincs mindég igazam, vagy legalább nem kell mindég erőltetnem a saját igazam?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon hajtom a saját igazam és követelem is azt! De anyukám már "leszidott" hogy ne vigyem már túlzásba! De egyszerüen nem tudok azzal meg békélni ha tudom hogy nekem van igazam de a másik meg a saját igazát hajcsa és akkor össze is veszünk! Egyszerüen ilyenkor nem tudom magam hagyni? hogy nyugtassam olyankor magam, hogy fogadjam azt el?
2011. okt. 25. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy h ne erőszakoskodj, nekem egy osztálytársam csinálja ugyan ezt, és nagyon elegünk van már belőle, szabályosan elkergeti maga körül az embereket. Ne magyarázz, fogd be a szád az a legegyszerűbb módja, mert az akaratos embereknél nincsen idegesítőbb....
2011. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
érthető :) Kösz, jöhet még
2011. okt. 26. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
én utálom ha nincs igazam, és ezt mindenkit idegesít, sőt van hogy emiatt már ,,beképzelt nagyképű k-va" is voltam. De nem érdekel. Ha nincs igazam, vagy magamba fojtom akkor már az ájulás kerülget. szerintem azért vagyok ilyen, mert soha nem voltam semmiben az első, nem volt soha igazam (ha volt is akk az azért volt mert rámhagyták, vagy ha örültem volna, hogy végre igazam van akkor mondták hogy álljak le mert nem nagy gyereség). de mindegy én ilyen vagyok így fogadom el magam. gondolkodtam, hogy változtatnom kéne, de inkább nem. én ez vagyok. nem tetszik ennyi, nem kell velem haverkodni. megélek én egyedül is. amúgy is mostanában eléggé anti-szoc vagyok. 14L
2012. jan. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na ez nálad egy piszok nagy gond! én megoldottam már. nem lehet igazam és kész. Te így előre tudja minden ember beképzelt liba leszel. Ezt így hívják ami te vagy, pláne ahogy a szavaidból kivettem barátod/nőd soha nem lesz mert magadnak való vagy!
2012. jan. 2. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
nem vok magamnak való, csak szimplán nem szeretem ha nincs igazam :D "TIPIKUS NŐI LOGIKÁVAL" áldott meg az Isten :D
2012. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pff kérdező, bagoly mondja verébnek :) Amúgymeg én is ilyesmi vagyok, utálom, ha nincs igazam. De még így is tudom, sokkal jobb ember vagyok, mint te, aki le beképzelt libáz egy ismeretlen lányt. Szánalmas vagy, de nagyon. És egyet értek a 14 éves lánnyal...vagyis már elég régi kérdés, szóval lehet, hogy már 15 éves...de mindegy, szóval minket így kell elfogadni, ha valakinek nem tetszik, az elbújhat. Mellesleg ki vagy te, hogy megmondd, hogy lesz-e barátja?? Ha fiú lennék, hamarabb keresnék meg egy olyan lányt, aki kitart az igaza mellett, nem egy olyan veszekedős hárpiát, mint te. Ennyi.
2012. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hupsz, azért 1 év alatt én is változhattam :D
2012. szept. 30. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!