Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rossz jel ez? Mennyi esélye van így a kapcsolatunknak? Vagy tényleg ne is törődjek ilyesmivel ha ez történik?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt, de mostanában sokat veszekedtünk, sok volt a féltékenykedés is az én részemről (facebook), de hétvégén megbeszéltük hogy változzak meg, a héten nem is féltékenykedtem, meg nem is volt veszekedés...

ma volt egy, és azóta nem is hív engem ( ő aztmondta hogy elmegy pihenni vagy aludni, de közbe egész délután csak a facebook-on van és egy lánnyal beszélget)...de máskor is láttam fenn már facebook-on de ő aztmondta akkor hogy nincs fenn, de pedig fenn volt.

Mit tegyek? Nem kéne ezzel törődnöm tényleg?

Beszélni erről vele már nem tudok, mert csak a veszekedés lesz, így is félek a szakítástól...


2011. okt. 5. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gyere szoizzál le! Fuckyeah!!!!
2011. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Megláttam hogy facebook és tudtam, hogy nem kell túl normális dologra számítanom. a barátodnak is van magán élete. Ugyan mire voltál féltékeny?? Van rá okod? Mert akkor emgkaptad a választ.

Hány évesek vagytok?

2011. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bíznod kellene benne. Egyszer megunja a féltékenykedésedet és akkor tényleg keresni fog mást. Fő a bizalom. :)
2011. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

tudom hogy fő a bizalom, én próbálok bízni benne, de talán a sok rossz tapasztalatoktól van ez így, a sok féltékenykedés (előző barátomnál is így kezdődött hogy kezdett egy lánnyal beszélgetni aztán egyre többelk meg facebook-on is egyre több lányismerőse volt és aztán a végén megcsalt)


én 18, ő 22

2011. okt. 5. 17:14
 5/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom..:/ Vannak ilyenek. Érezteti veled, hogy szeret téged?
2011. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát...szokta éreztetni...
2011. okt. 5. 17:17
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalkozna veled az adna okot a gyanakvásra :) Tölts vele minél több időt, éreztesd vele, hogy szereted. Te miért lennél kevesebb, mint azok a lányok a facebookról?:)
2011. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem tudom, én sok időt töltenék vele de ő is velem szerintem, de egy héten max. 2-3-szor találkozunk hétvégén meg együdt alszunk és én is szoktam vele éreztetni hogy szeretem
2011. okt. 5. 17:21
 9/15 A kérdező kommentje:
most csak az a fura nekem hogy egész délután facebook-on van de engem nem hív, máskor ezt ő nem csinálja
2011. okt. 5. 17:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs itt baj köztetek, ne félj :) Amennyit elmondtál és külső szemmel látom megnyugodhatsz :) Remélem tudtam segíteni
2011. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!