Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen magam alatt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen magam alatt vagyok és nem tudom mit csináljak. Szerintetek mi a megoldás? Vagy az sincs? 20/L

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, kisebb de inkább nagyobb megszakításokkal. milliószor szakítottunk már, mert becsajozott, vagy csak szimplán bunkó volt velem.

2-3 hónap után, sírt és könyörgött, hogy fogadjam vissza, és a csillagokat is leígérte, hogy megváltozott.

Így történt most is nyáron, nem lesz többet az XY nevű lány, és becsülni szeretni fog, és menjek vissza hozzá, legyünk végre boldogok.

2-3 hete sose ér rá, hogy találkozzunk, mindig van oka... azt mondja én nem keresem, pedig ez nem igaz.

ma megtudtam, hogy szokott találkozni még az XY lánnyal, elviszi a buszra, stb.

Meghazudtolt, hogy én erről tudtam.. dehát egyáltalán nem tudtam erről !

azt mondja szedjek kavintont, és hogy én hülye vagyok.

a fejemhez vágja, hogy szakítsak vele újra nyugodtan, biztos az lesz a megoldás, csak mert én nem értem meg őt, és mivel én nem foglalkoztam vele eleget, XY-nak, legalább fontos volt ő...

nem tudom mit csináljak, hogy mit higgyek el és mit ne, ha szakítok vele, engem fog okolni mindenért, és én leszek az akinek soha semmi nem jó...

kezdem én is elhinni :/

nem működik sehogy sem. =(

pedig én nagyon szeretem őt.... annyira hittem, hogy talán most megváltozik, annyira bíztam benne, hogy más lesz minden... nem bírom...


2011. szept. 23. 22:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja, és XY 16 éves nagyon csinos fullos nyávogós cicababa...
2011. szept. 23. 22:58
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
:S Szerintem szakíts vele ez nem fog menni .
2011. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
A legjobb megoldás ha felakasztod magad.Hidd el,az összes problémád egy pillanat alatt megoldódik.
2011. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Két szó: dobd ki. Aki ennyire problémás, azzal nem éri meg foglalkozni, nem érdemli meg, hogy szeresd. Kíváncsi vagyok, hányszor csalt meg téged a négy évetek alatt. Hagyd ott és keress valakit, aki nem csak hülyíteni akar.

20/F

2011. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Menthetetlen ügy szerintem. Ha már többször is megcsal ne hagyd hogy bemagyarázza te vagy a hülye...mert ez nem így van!!! Nekem is volt ilyen pasim. Mindent megígért miután megcsalt,én marha meg folyamatosan visszafogadtam. Egyre inkább tönkretett. Nem szabad egy ilyen pasitól semmit se várni,soha nem fog megváltozni...Vagy csak nagyon nagyon soká. Szerintem jobb ha elhagyod és keresel egy olyan pasit aki normálisan bánik veled! Egy nő se érdemel ilyen bánásmódot!
2011. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
vágd ki a francba
2011. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe ezt a szemétládát!


Te jobbat érdemelsz, nem akarom, hogy tönkremenj miatta!


Még ha nehéz is meg kell lépned, mert ez nem lesz jobb, sőt...

2011. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

oké köszi ezt a nagyszerű tanácsot, felakasztom magam, de csak utánad ...


többieknek is köszönöm, ezt mondja az én eszem is, csak a szívemet baromi nehéz meggyőzni...

2011. szept. 23. 23:12
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

pont ezt akarja elérni, hogy még te okold magad a sok húzása után, úgy látszik sikerült is...

hazug, megbízhatatlan, taktikázó szemétláda a barátod. tényleg ő kell neked?

ne akkor legyél erős, amikor kidobod, (jó, persze akkor is valamennyire) hanem amikor könyörög pár hónap múlva és ismét fűt-fát ígér. 23/L

2011. szept. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aki azt akarja, hogy hazudjanak neki, hogy átverjék, annak hazudni fognak és átverik. Te ilyen vagy, és még ezt tartod izgalmas kapcsolatnak, amit évekig húzol, megbocsátasz, azt hiszed ez a szerelem, ez adja a kapcsolatban az izgalmakat. A választásai határozzák meg az embert és te folyamatosan rosszul választottál, amikor engedtél a párodnak. Te is pont olyan hibás vagy, mint ő. Aki nem tud nemet mondani a rosszra, az akarja a rosszat, hogy megtörténjen vele. Mert jóra tudom, hogy nehéz nemet mondani, de ez ami veled történik közel sem jó dolog. Erre két perc alatt nemet tud mondani egy normális gondolkodású nő.


22/L

2011. szept. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!