Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés

Hogy találjam meg önmagam? Amikor azt hiszem végre egyenesben vagyok, újra összezavarodik minden.

Egyszerűen állandóan másnak érzem magam, és így semmit sem tudok véghez vinni, befejezni. Mindenről folyamatosan változik a véleményem, nem tudok élni. Azt ne mondjátok hogy "ne gondolkozzak", mert ez nem megy.

2011. szept. 10. 15:21  Privát üzenet  

A válasz

hehe. én is mindenen gondolkodok ,állandóan suliba is nem tudok figyelni mer elkalandoznak a gondolataim..:\

képzeld el magad milyen lennél lazán. és egyre könnyebben fog menni a való életben is hidd el:D

18f

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2011. szept. 10. 16:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha két sík egy egyenesben metszi egymást, akkor két tér egy síkban?
Csajok nektek ez h volt? Lányok nektek miután elsőnek szexeltettek akkor késett v hamarabb jött meg a menstruációtok? Normális ha kicsit utána összezavarodik? (Késik pár napot v...
Hogyan tartsam egyenesben a hátam?
Mért van az, hogy a robogóm nagy emelkedőkön csak 30-40et megy, míg társai 500-55, viszont egyenesben simán tartom velük a lépést, sőtt? Ottmár 85-90 km/h-al megy. Mitől lehet ez?
Miért van az, hogy ha egyenesben vagyok egy pasival, akkor az semleges érzés, de ha nem hív, stb. akkor iszonyú rossz?
Más is időnként összezavarodik, vagy enged a babájának, ha nagyon fáradt?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!