Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehet ez, miért kérdezem...

Mitől lehet ez, miért kérdezem ezeket?

Figyelt kérdés
Néha a haverjaimnak felteszek olyan kezdetű kérdéseket hogy "mit csinálnál ha...." "hogy éreznéd magad ha..." aztán meg írok valami ijesztő szituációt. Meg van hogy megkérdezem milyen dolgoktól félnek meg ilyesmik. De hogy ezeket miért kérdezem meg, egyáltalán miért érdekel hogy egy ijesztő szituációban mit csinálnának, mit éreznének azt nem tudom. Lehet hogy pszichológushoz kéne mennem? Mert nyilván nem normális hogy ilyenek érdekelnek a haverjaimról, és gondolom elég furcsán is néznek rám amikor meglátják a kérdést. Mi a véleményetek erről meg mit csináljak?
2011. okt. 31. 22:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Engem nagyon zavar hogy ilyeneket kérdezek, titeket nem zavarna ha valaki ezeket a kérdéseket feltenné?
2011. okt. 31. 22:29
 2/14 anonim ***** válasza:
Konkrét példát írhatnál.. így nem elég egyértelmü..
2011. okt. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
pl. beszélgetek egy haverommal aztán megkérdezem hogy "mit tennél ha egy sötét, öreg elhagyatott szellemházban ragadnál?" meg pl. hogy "mit tennél ha egy-két erős gyerek meg akarna verni" meg ilyen kérdéseket. és úgy hogy nem akarok nekik ártani meg semmit, rosszat se, minél jobbat inkább de mégis ilyenféle kérdéseket valamiért felteszek, de nem értem miért.
2011. okt. 31. 22:36
 4/14 A kérdező kommentje:
És az a baj hogy lehet hogy ezek miatt a kérdések miatt meg megutálnak vagy azt fogják hinni rosszat akarok nekik, pedig nem.
2011. okt. 31. 22:38
 5/14 anonim ***** válasza:

De csak úgy véletlenszerüen témától függetlenül jönnek ezek? Mert akkor elég nagy hülyeség..


Egyszerüen ne mondd ki ha ilyet gondolsz... csak van önkontrollod.

2011. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
van hogy megkérdezem kérdezhetek-e valami hülyeséget és ezt mondja hogy kérdezhetek. és akkor megkérdezem
2011. okt. 31. 22:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Csináltuk egymással többen. Elmúlt.
2011. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Mi is játszottunk ilyet amikor kicsik voltunk, vagyis kb. 11-14 éves korunkban is - már nem emlékszem pontosan, mikor.

Nem tudom, megkérdezzem-e, lehet nálad egyáltalán nem erről van szó. De nem lehet, hogy azért kérdezed mert te nem érzed ezeket? Tudni szeretnéd milyen érzés, akarod, hogy írják körül és ezáltal legalább valami fogalmad legyen róla.

Vagy csak simán egyhangú az életed és kevés inger ér, nem történik veled túl sok minden.

Természetesen biztos lehetnek még további okai is.

2011. nov. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok
2011. nov. 1. 07:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor még bőven elmúlhat magától is.
2011. nov. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!