Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lelkiismeret furdalásom van....

Lelkiismeret furdalásom van. Mit tegyek? Tudnátok nekem segíteni? :S (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Bianka vagyok, 13 éves. Kb. egy éve felvett msn-re egy gyerek. Össze is barátkoztunk. Amikor egyszer beszélgettünk (fiú és 15 vagy 16 éves volt)és mondta hogy küldjek neki fényképet magamról. Küldtem is és nem is volt semmi olyan dolog közte, szóval elküldtem és akkor elküldtem neki VÉLETLENÜL egy képet a seggemről (úgy hogy nem volt jó az egerem és mivel nyomva tartottam a CTRL-t autómatikusan több képet lehet kiválasztani, én meg nem tudtam hogy kijelöltem mert véletlen nyomhattam le a gombot, és elküldte)(olyan kép volt a seggemről hogy egy rokonoknál voltam és csak hátulról voltam(mást fényképeztek csak bent voltam a háttérbe)és képszerkesztéssel szórakoztam kivágtam külön a seggemet, amit tényleg VÉLETLENÜL küldtem el.) és hát nagyon szégyeltem is magamat mert nem akartam. És akkor megfenyegetett hogyha nem mutogatom neki magamat feltesz napiszarra meg ilyenek és hogy beküldi a képeimet, kiírja a nevemet, illetve az msn címemet is. És mivel annyira bepánikoltam hogy mi lesz ha az osztálytársaim ezt meglátják azt fogják rólam gondolni hogy egy ribanc vagyok, és nem lesznek barátaim. És ahogy ebbe belegondoltam nagyon megilyedtem... és azt kérte tőlem hogy mutassam meg neki a seggemet, és a melleimet. Én sajnos ezt meg is tettem. (mivel nagyon megilyedtem hogy mi lesz velem) és miután ezt megtettem, meg kérte hogy mutassam meg neki a nemi szervemet. Na ekkor már nagyon bedühültem és az se érdekelt hogy nem lesznek barátaim (persze érdekelt, de arra már akkor olyan dühös voltam hogy nem gondoltam) és szóval mondtam neki hogy ne nézzen ribancnak, nem fogom megmutatni, meg ilyesmik. Erre azt mondta hogy majd másnap felteszi a képeket napiszarra. Nagyon megilyerdtem. de nem szóltam neki semmit se. a Szüleim se tudják(senkinek nem mondtam el). De nagyon félek hogy feltesz... nem tudom mi lenne velem.. ha feltenne fel lehetne jelenteni? Vagy mit tudnék csinálni? Ez engem nagyon bánt, és tényleg nem direkt csináltam.. azt se tudtam mit csinálok. nem voltam tisztába vele. Most akkor ribanc vagyok? (azóta az msn címét se tudom, meg leis tiltottam (de az a gáz hogy ő ezt felvette videóra és biztos hogy felvette mert még át is küldte nekem) Kérlek segítsetek!
2011. nov. 3. 17:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocsi azért hogy ilyen sokat írtam.
2011. nov. 3. 17:59
 2/14 anonim válasza:

Szia..szerintem ne aggódjj... ha be is küldené a napiszar főszerkeztőjének a képet...Úgysem raknák ki, mert az én eggyik barátom is küldte innen onnan a képeket..és még sem történt semmi.. :)Egyébbként ha nem törölted még le nyugodtan írd neki h ha nem száll le rólad akk fel jelented a rendőrdégen.. n.n

14 .L

2011. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm(:
2011. nov. 3. 18:12
 4/14 A kérdező kommentje:
De egyébként nem csak kép, hanem ott a videó is.:(((
2011. nov. 3. 18:14
 5/14 anonim ***** válasza:

1: a moderátorok úgy sem engedik, főleg ha adatokat is ír rólad

2: szerintem nem rakta volna fel amúgy sem csak meg akart kukkolni a koton szökevény


15/F

2011. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
A videó :O De ez már egy éve volt neem..szrintem cakk a barátainak mutatta meg...Meeg úgysem ismer..ennyihh C/:
2011. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Joyce ***** válasza:
90%
Szia Bianka! Làtod-làtod, erre van egy mondàs, biztosan hallottad màr : Mindenki a sajàt hibàibòl tanul! Biztos vagyok benn, hogy többet nem fogod webcam elött a tested, fiùknak megmutatni. A kèpet feltudja akàrhova tölteni,de a napi szarra ès egyèb ilyen forgalu web oldalra biztosan , hogy nem! A videòt is fel tudja tenni, de az ilyen ocsmàny embereknek mint amilyen ö csak a szàjuk nagy! Tehàt ne idegeskedj azon, hogy egyszer viszont làtod magad az egyik web oldalon. Kèrlek szèpen, ne mutogasd magad, sehogy, akkorse ha fenyegetnek èrte, ebböl mèg nagy bajod lehet, kis làny vagy mèg, nem ilyen dolgokkal kellene foglalkoznod, èn nem papolok neked, csak elmondtam amit gondolok mert enyhèn sokkolt, hogy egy 13 èves kislàny a testèt mutogatja web cam elött, màsrèszt, te is làttad öt? tudod egyàntalàn hogy ö is gyerek? Màskor,gondolj àt jobban mindent, mielött valami ostobasàgba belevàgsz!
2011. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már nagyon nagypon megbántam. Hát én őt nem láttam (de nem is nagy baj). És az biztos hogy ilyet többet nem csinálok!
2011. nov. 3. 18:54
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Hát te hihetetlenül hülye és naív vagy a leírtak alapján...

Azzal fenyeget, hogy felrak rólad egy képet valami oldalra, erre még mutatsz neki több dolgot amit feltehet... Agyi szinted nulla.


Ennek pedig köze nincs az önismereti kérdésekhez, max a kamaszok témakörhöz.

2011. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Most azért jöttél ide hogy oltogass?-.-

Hát istenem.. Tudom hogy hülye voltam. és hibáztam. De hidd el hogy nagyon megbántam-.-

2011. nov. 3. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!