Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kilátástalan az életem!...

Kilátástalan az életem! Elvesztem! Nincs senkim! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Senki se foglalkozik velem itt maradtam 16 évesen a legfontosabb éveimben és senki se ad tanácsot..nem tudom ki vagyok és mi a jó mia rossz.. nincsenek barátaim.. néha nem tudom mi a jobb,ha lopok mert szar az élet és szar a rendszer vagy ha én azért is jó leszek?.. ez elég durva példa..de remélem értitek.. teljesen félrenevelődök. Mi lesz így velem?:( Senkim sincs! 16/l
2011. nov. 6. 01:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy kívülállóként hülyén hangzik de nem lehet olyan vészes a dolog, mindenhonnan van kiút, én is keresztül mentem jó pár dolgon ha szeretnéd segítek:)
2011. nov. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) és miben tudnál segíteni? Annyira értelmetlennek látom az életem:S Nagyon elvesztem!
2011. nov. 6. 01:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
eddig akinek kellett mindig tudtam segíteni legalább vmire jo az amennyit szenvedtem eddig. +nekem is volt többször is olyan idöszakom hogy azt éreztem h az idö nem halad csak telik. hogy én csak ugy vagyok de nincs semmi célom , nem tudom mit kéne tennem mi tehetne boldoggá szal ismerös az érzés és szivesen beszélgetek rola és probálok segiteni saját, és ismerösök példáibol
2011. nov. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne szomorkodj! Nagyon sokan átmennek ezen! Van aki fiatalabb korban, van aki ebben a korban, mint te esik át azon, hogy önmagát keresi. (Sőt, vannak, akik idősebben is elvesztik önmagukat aztán újra és újra keresgélniük kell.)


Milyen a kapcsolatod a szüleiddel? Van-e testvéred? Te próbálsz-e barátkozni? Elhagytak a a barátaid vagy nem is nagyon voltak?


Egyébként szerintem értékes ember vagy, és "nem nevelődsz félre", mert akkor nem tetted volna fel ezeket a kérdéseket, hanem valóban loptál volna, meg ilyenek... Úgyhogy fel a fejjel!

2011. nov. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is nem rég kerültem ebbe a helyzetben. Senkim nincs, se barátok, se haverok, semmi. Egyedül vagyok és a problémáimmal is egyedül kell megbirkóznom. Sajna a barátaimat eltaszítottam magam mellől, szóval csak magamat okolhatom. Ismerkedés nehezen megy, mert nehezen nyílok meg az emberek felé, köszönhető ez az önbizalomhiányomnak. Szóval, ha valaki áttudja érezni a helyzeted, akkor én biztosan áttudom. Számomra mindennap egy megpróbáltatás.

21/F

2011. nov. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szüleim biztos szeretnek meg minden,de elegem van hogy mindig én vagyok a fekete bárány a családban ..pedig jól tanulok/tam!!) semmi rosszat nem tettem.. NÉHA NAGYON HISZTIS vagyok..de mert mindeki itthagys a szarban..és nem tudok megoldani semmilyne problémát:S tesóm aranyos de kicsi még tőle nem kérhetek segítséget..prónbálok barátkozni! de mindenkiben csalódok:(
2011. nov. 6. 09:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Mik a konkrét proplémáid?Ha gondolod írj nyugodtan nekem hátha tudok értelmes tanácsokat adni!

Addig is kitartás és soha ne add fel!!!

2011. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz kérdezö?
2011. nov. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!